Przedstawiciele znaków ziemi wyróżniają się ciężką pracą, pewnością siebie, wiedzą o życiu. Nie tylko skutecznie dostosowują się do zmieniających się sytuacji, ale cierpliwie czekają na swoją szansę.

Rozumieją też bardzo dobrze, że bez wysiłku nie osiągną sukcesu.

Znaki powietrzne są najmądrzejsze.

Ale muszą też włożyć jak najwięcej wysiłku, aby odnieść sukces. Wiadomo, że apetyt rośnie w czasie jedzenia. Im więcej masz, tym więcej chcesz.

Waga może nie urodzić się w zamożnej rodzinie, ale np. w rodzinie inżyniera, gdzieś w małym miasteczku.

Ale z powodzeniem wybierze zawód i będzie mogła piąć się po szczeblach kariery od prostego pracownika do kierownika. Przeniesie się do stolicy.

Powodzenia będą uśmiechać się do Bliźniąt we wszystkich przedsięwzięciach. Gdzieś przyjaciele pomogą, gdzieś krewni będą wspierać.

Mogą zdobyć doskonałe wykształcenie, wybrać zawód i z sukcesem rozpocząć działalność gospodarczą. Korzystając z pomocy znajomych, będą się rozwijać finansowo.

Wodnik z powodu wrodzonej sprzeczności najpierw zaprzeczy ścieżce zaproponowanej przez rodziców. Nie będzie chciał się uczyć, trudno będzie mu wybrać zawód, nie będzie mógł od razu znaleźć pracy.

Dopiero po pewnym czasie przyjmie pomoc krewnych, będzie postępował tak, jak sugerowali jego przyjaciele.

Panna może wybrać ścieżkę urzędnika lub dziennikarza. Zależy to od tego, jakie wykształcenie będzie łatwiej i szybciej zdobyć.

Żadna taka działalność nie pozostawi znaku ziemi bez pracy i zarobków. Dodatkowe funkcje związane z karierą pozwolą Ci nawiązać ważne znajomości, staną się przydatne dla właściwych osób.

W związku z tym dobrobyt Panny wzrośnie wprost proporcjonalnie do zainwestowanych wysiłków. W razie potrzeby może przenieść się do wioski na kilka lat, aby rozwijać swoją karierę.

Potem wróci do miasta na wyższą pozycję. Stabilność, dobrobyt - wszyscy zasługują na to dzięki własnej pracy.

Byk może wybrać dowolną dziedzinę działalności. Przeprowadza się na wieś, zorganizuje gospodarstwo i rozwinie je z sukcesem.

Rozpocznie karierę jako administrator cateringu, a skończy jako właściciel hotelu. Rozpocznie służbę w organach jako porucznik, a w wieku czterdziestu lat otrzyma stopień podpułkownika.

Kobiety i mężczyźni spod tego znaku mają rozsądny stosunek do życia. Nie mają ochoty skakać ponad tęczą.

Znajdują swoje miejsce, żyją w godności i dobrobycie. A jeśli będą musieli zmienić zawód, Byk i na nowej drodze odniesie sukcesy, pracą rąk i umysłu, zarabiając na tym.

Koziorożec planuje swoje życie od dzieciństwa. Próbuje urzeczywistniać pragnienia. Jeśli chce rower, to go dostanie.

Jeśli rodzice nie kupią roweru za dobre oceny, kupi go sam za pieniądze zarobione na roznoszeniu ulotek. Nauka, praca, rodzina to nie tylko części życia.

Koziorożec świadomie podchodzi do wyboru specjalności lub zawodu. Tworzy rodzinę, gdy pojawiają się możliwości finansowe.

Doskonale rozumie, że aby wygrać na loterii, musisz przynajmniej kupić los. Każdy sukces wymaga wysiłku i inwestycji.

Dlatego znak ziemi żyje, nie potrzebuje niczego od nikogo. Otrzymuje premie od życia za optymizm i zdolność do pracy.

Główne zdjęcie: google.com