Baran

Nie musicie się mocno starać, żeby ich wkurzyć (możecie po prostu powiedzieć coś, a oni już na pewno będą w gniewie). W tym stanie baran albo krzyczy, albo używa siły. Nie zapominajcie, że jest to znak ognia, więc ich gniew zamienia się w płomień dosłownie z małej iskry. Ponieważ są kardynalne, często chcą zmian po agresji. Na przykład mają tendencję do usuwania wiadomości lub wyrzucania ich na czarną listę

Byk

Ich też nie jest trudno wkurzyć, ale nie będą zachowywać się jak baran. Synonimem tego znaku jest upór, więc powstrzymają obrazę w sobie i oddalą się tak daleko, jak to jest możliwe. W końcu zaczniecie odczuwać brak miłości i uwagi i będziecie przytłoczeni poczuciem, że jesteście bardziej niegodni niż oni. Jeśli byk zrobił coś głupiego, na pewno przeprosi.

Bliźnięta

Jeśli ich wkurzyliście, oni spróbują zredukować wszystko do żartu, ale jeśli tak się nie stanie — uciekajcie. Może i nie będą się bić, ale na pewno wykorzystają swój związek z Merkurym, by was zniszczyć. Najprawdopodobniej bliźnięta doprowadzą was do łez, a to jest naprawdę najmniejsze z tego, co oni są w stanie zrobić. Nawet jeśli się tym zajmiecie, nigdy nie zapomną, jak bardzo ich wyprowadzicie.

Rak

Powiedzielibyśmy, że ich pierwszą reakcją będą łzy, ale w rzeczywistości wszystko zależy od tego, w jakim jesteście z nimi związku. Jeśli nie jesteście bliskimi, będą najzimniejszą suką na świecie. Rządzi nimi księżyc, więc gniew zależy od tego, co czują w danym momencie. Chcemy tylko powiedzieć, że jeśli oni się wkurzyli — jesteście skończony. Jeśli jesteście bliskimi, spróbują powstrzymać gniew tak bardzo, jak to tylko możliwe, ale jeśli przekroczycie granicę, spadnie na was niechęć i gniew.

Lewy

Gratulacje, zraniliście ich ego. Oczywiście, one przekroczą przez wszystkie urazy, ale ich gniew będzie prowadzić ich przez długi czas. Zaczną widzieć w was osobę, która osobiście ich atakuje, więc zaczną się bronić na wszystkie sposoby. Dość często włączają toksyczność i zaczynają prowadzić brudną grę. Niektórzy mogą wykorzystać swój bogaty krąg społeczny, aby ustawić ludzi przeciwko was.

Panna

Prawdziwe suki. To cholerni perfekcjoniści. Panny nie będą prowadzić z wami brudnej wojny, kiedy ich rozzłościsz. Wymyślą coś znacznie gorszego. Wykorzystują wszystkie moce i inspiracje, aby być maksymalną suką. I bądźcie pewni, w absolutnej wściekłości znajdą idealny argument, aby wdeptać was w błocie.

Główne zdjęcie: google.com