Pewnego dnia trzy psy rasy Bernard znalazły się w schronisku. Wszystkie nazywały się na G: Gasket, Goliath i Gunther. Jak można się domyślić, wszystkie pochodzą z tego samego miotu. Bardzo się kochały i były do siebie przywiązane. Wszystkie trzy psy zostały przekazane przez wolontariuszy do schroniska dla psów w Kanadzie. Nawiasem mówiąc, pracownicy schroniska byli w szoku: trójka psów ważyła 136 kilogramów! A to grubasy!

foto: leafclover.club

Trzej psi bracia musieli jakoś zostać zakwaterowani. W rezultacie jeden pokój dla psów został zamknięty, aby pomieścić trójkę. Decyzja okazała się słuszna: psy uwielbiały się nawzajem, zawsze trzymały się razem i nigdy się nie rozstawały. „Ogromna ekipa Bernardynów” - tak pracujący w hodowli ludzie scharakteryzowali pomieszczenie z psami.

foto: leafclover.club

Skuleni w kłębki trzej bracia leżeli razem. Było to takie urocze, że brakuje słów! Niektórzy wolontariusze pracujący w schronisku chcieli nawet położyć się obok psów - wyglądały tak uroczo i zabawnie!

Relacje między trzema psami było fenomenalne. Było to wzruszające, ale ich związek stał się problemem, bo wcześniej czy później psy musiałyby zostać rozdzielone. Mało kto zabrałby trójkę razem!

foto: leafclover.club

I tak się stało. Psy, rozstając się, stały się niepodobne do siebie. Straciły apetyt, stały się niespokojne i smutne, odmówiły jedzenia i ogólnie czuły się okropnie. Wszystko zmieniło się, kiedy psy znów były razem. Natychmiast się uspokoiły i zaczęły prowadzić normalne psie życie. Wow!

Tak bliski związek między zwierzętami jest niezwykle rzadki! Zdając sobie sprawę, że bracia nie mogą zostać rozdzieleni, pracownicy schroniska rozmieścili ogłoszenie, w którym zachęcali tych, którzy nie byli obojętni, do zabrania do domu trzech Bernardynów naraz. Mimo sceptycyzmu wolontariuszy, na tą prośbę odpowiedziało kilkaset osób!

foto: leafclover.club

Tak, to naprawdę trudne: utrzymać jednocześnie trzy psy! Wyobraź sobie, ile jedzenia potrzebują! Ale wtedy ich właściciel otrzyma coś ważnego: potrójne szczęście i trzy uratowane życia naraz! Chyba się zgodzisz, że to dużo warte! Życzymy trzem przystojniakom powodzenia w dalszym życiu!

Główne zdjęcie: leafclover.club