Dzisiejsze życie stało się znacznie szybsze niż nawet 50 lat temu. Wszystko nabiera tempa, od transportu po budowę domów. Jeśli wcześniej budowa mieszkania trwała kilka miesięcy, a nawet lat, to dziś czas ten skrócił się do kilku tygodni. Niemiecka firma Dennert zdecydowała się na niemożliwe i rozpoczęła budowę domów w zaledwie jeden dzień.

foto: lime.energy

foto: lime.energy

Dom zbudowany przez niemiecką firmę Dennert

Niemiecka firma buduje domy od kilku lat. W pewnym momencie specjaliści zdali sobie sprawę, że muszą przyspieszyć tempo swojej pracy, aby konkurować z innymi firmami. Dennert udało się połączyć szybkość i jakość.

foto: lime.energy

Moduły domowe Dennert są produkowane w fabryce

Jedno zamówienie trwa 3 miesiące. W tym czasie produkcja domu odbywa się w warunkach fabrycznych. Będzie składał się z gotowych modułów, w których natychmiast montuje się wszystkie niezbędne meble i podstawowe sprzęty AGD (w zależności od tego, co chce mieć klient).

foto: lime.energy

Montaż komponentów odbywa się na gotowym fundamencie

foto: lime.energy

Moduły są dostarczane z wbudowanymi mediami

Na miejsce dostarczane są moduły i rozpoczyna się instalacja. Z zewnątrz wygląda niesamowicie, bo zespół pracuje niezwykle szybko, motto firmy brzmi: „Jeden dzień - jeden dom”.

foto: lime.energy

Domy Dennert budowane są z niemieckiego ekobetonu

Głównym materiałem budowlanym jest niemiecki ekobeton. Zawiera spienione szkło, naturalny pumeks z Alp, cement, wodę i piasek.

foto: lime.energy

Szybki montaż domu firmy Dennert

foto: lime.energy

Dom, który powstaje w 24 godziny

Firma produkcyjna jest przekonana o jakości swoich domów i daje na nie gwarancję do 30 lat.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: lime.energy