Nierówne małżeństwa są powszechne, a najczęstszym mezaliansem jest młoda dziewczyna poślubiająca starszego bogatego mężczyznę. Ale zdarzają się też inne historie.

Susan i Peter nie są typowym przykładem. On jest młodym, przystojnym i obiecującym mężczyzną, ona rozwiedzioną kobietą w podeszłym wieku z dwójką dorosłych dzieci. Tych dwoje pobrali się i nie myślą o rozstaniu.

foto: lemurov.net

Peter po raz pierwszy zobaczył Susan w wieku 16 lat. Kobieta była znajomą matki chłopca i uczyła hiszpańskiego. Miała najbardziej zwyczajny, nie wyróżniający się wygląd i średni dochód, to znaczy nie miała pięknej urody ani ogromnej fortuny. Ale Peter postrzegał Susan jako atrakcyjną kobietę i niemal natychmiast się w niej zakochał. Chłopak nie odważył się jednak wyznać swoich uczuć i bał się ogromnej różnicy wieku - aż 33 lata.

Peter ukrywał swoją miłość, ale zapisał się na kursy hiszpańskiego, aby być z ukochaną, która nie miała pojęcia o młodym wielbicielu. Chłopak nie lubił tego języka, ale jego cel był zupełnie inny. Chciał tylko być bliżej Susan.

foto: lemurov.net

Kiedy Peter skończył 18 lat, zebrał się w sobie i wyznał Susan swoją miłość. Była zaskoczona, ale nie odmówiła zakochanemu chłopakowi, a poprosiła, aby dał jej czas na zastanowienie. Naprawdę istniały powody, by to przemyśleć, bo kobieta bała się reakcji bliskich i potępienia innych.

Jednak uczucia przeważyły ​​nad stereotypami. W wieku 19 lat Peter i 52-letnia Susan pobrali się. Dzieci kobiety pochwalały małżeństwo, ale pozostali krewni byli przeciwni temu nierównemu i dziwnemu związkowi. Ale para postanowiła działać przeciwko wszystkim i znaleźć szczęście.

foto: lemurov.net

Susan i Peter są razem szczęśliwi od sześciu lat, a w ich rodzinie nie ma większych nieporozumień. Trzy lata po ślubie para miała dziecko przy pomocy zastępczej matki. Oboje małżonkowie są szczęśliwi i nie myślą o złych rzeczach.

Wiele osób uważało, że Peter dążył bardziej do wzbogacenia się, ale ta teoria jest błędna. Faktem jest, że Susan nie jest milionerką. Ma średnie dochody i nie posiada nieruchomości. I to po raz kolejny udowadnia, że ​​w naszym życiu jest miejsce na prawdziwe i szczere uczucia, które mogą pojawić się pomimo stereotypów i opinii publicznej.

Główne zdjęcie: lemurov.net