U Austin Miles Geter z Dallas w Teksasie urodziło się pod koniec kwietnia jego pierwsze dziecko, córka Charlie B.

Teraz dziecko ma cztery miesiące. Austin jest bardzo troskliwym ojcem i spędza dużo czasu z córką. Podobnie jak wielu rodziców, Austin często boryka się z problemem, jak ułożyć niemowlę, które chce spać, ale nie może zasnąć. Kiedy śpiewanie piosenek, kołysanie i noszenie dziecka już nie pomaga, możesz skorzystać z metody, którą wymyślił zmęczony Austin.

Wideo, które Austin zamieścił na Facebooku, pokazuje, jak można szybko „wyłączyć” bezsennego malucha. Zmęczony Austin, kołyszący się na bujanym fotelu, trzyma na piersi zaspaną i załzawioną Charlie, która patrzy na niego. „Płakała, bo zmieniłem pozycje, ale wiem, że chce spać” - mówi Austin.

Potem, kontynuując kołysanie, zaczyna delikatnie gładzić brwi Charlie. Dosłownie kilka sekund później oczy dziecka zaczynają się zamykać, a ona w końcu zasypia.

This trick actually worked really well. She was OUT 😂

Posted by Austin Miles Geter on Wednesday, August 26, 2020

Source: facebook.com

Ta sztuczka naprawdę działa” - napisał Austin.

Filmik stał się niesamowicie popularny, gromadząc ponad sześć milionów wyświetleń w sieciach społecznościowych, a wszyscy rodzice są po prostu zachwyceni lifehackiem Austina. Jedna mama napisała, że ​​sztuczka z brwiami zadziałała u wszystkich trzech jej synów.

Mój syn ma już cztery i pół, ale sztuczka z brwiami na niego zadziałała” - pisze inna. „Wypróbowałam to na mojej najmłodszej córce i zadziałało. Lubi też, kiedy pocierają miejsce między brwiami i gładzą grzbiet nosa ”- pisze trzecia.

Główne zdjęcie: google.com