Natura to najlepszy twórca, który nie tylko cieszy nas swoimi darami, ale często staje się muzą i daje wskazówki, które pomagają wcielać w życie odważne i kreatywne pomysły.

Znana we Włoszech marka „Act_n1” słynie z tworzenia niepowtarzalnych wielowarstwowych  kreacji często przypominających luksusowe kwiaty. Na przykład akcentem tego stroju stały się piękne kalifornijskie dzwonki o delikatnym odcieniu lawendy.

foto: lemurov.net

Ten zwiewny i unoszący się komplet od „Rodart” ma niesamowity gorset, który wydaje się być przeniesiony na delikatny jasnoróżowy hollyhock.

foto: lemurov.net

Legendarna marka „Givenchy” zachwyciła wyjątkową skomplikowaną sukienką z wielowarstwowym dołem i obszerną górą. Styl tego stroju bardzo przypomina niezwykłe kwiaty wieloletniej rośliny, które kwitną tylko przez jeden dzień.

foto: lemurov.net

Ekskluzywna i zachwycająca sukienka marki „Moschino” powstała przy udziale prawdziwych mistrzów swojego rzemiosła. Profesjonaliści, zainspirowani florą, stworzyli strój, który wygląda, jakby był złożony z pięknych płatków luksusowej orchidei.

foto: lemurov.net

Projektanci znanej na całym świecie marki „Carolina Herrera”, tworząc ten oszałamiający strój, z pewnością myśleli o wiosennych jaskrawożółtych żonkilach, przywodzące na myśl słońce i ciepłe dni.

foto: lemurov.net

A to arcydzieło „Alberta Ferretti” jest niemal dokładną kopią najpiękniejszego irysa. Projektanci bardzo się postarali, ponieważ odcień tkaniny całkowicie pokrywa się z naturalnym kolorem kwiatu, a falbanki są bardzo podobne do misternych płatków irysa.

foto: lemurov.net

Czy natura inspiruje Cię do kreatywności lub tworzenia czegoś pięknego i nowego?

Główne zdjęcie: lemurov.net