Zwykła przeciętna kobieta zwróciła się o pomoc do utalentowanego brazylijskiego mistrza w salonie piękności. Jej wyglądu nie można nazwać wybitnym, a jej fryzura wygląda na zaniedbaną, całkowicie niemodną i niechlujną. Ale umiejętności fryzjera dosłownie przekształciły kobietę, zmieniając ją nie do poznania.

foto: lemurov.net

Włosy klientki były średniej długości do ramion i złotobrązowe, kręcone, suche, bardzo łamliwe, kędzierzawe i niesforne. Kolor już dawno stracił swoją intensywność, wyglądał na matowy, a odrosty były bardzo widoczne. Można zauważyć, że kobieta niejednokrotnie eksperymentowała z kolorami i przeprowadzała agresywną koloryzację. Fryzura psuła wygląd i podkreślała wady.

foto: lemurov.net

Mistrz przestudiował wstępne dane i zabrał się do pracy. Najpierw zmieszała zawartość obu tubek, a następnie odmierzyła za pomocą wagi inny produkt, który w konsystencji przypominał balsam. Następnie bohaterka usiadła na krześle i fryzjerka zaczęła pracować z włosami. Fryzjerka rozdzielała pasmo po paśmie, nakładała obficie farbę i owijała loki specjalnym papierem.

foto: lemurov.net

Po zakończeniu farbowania mistrzyni zaczęła ciąć. Zaczęła od tyłu głowy, natychmiast skróciła długość o 10 centymetrów, a następnie zaczęła wyrównywać i frezować. Od tyłu głowy fryzjerka przeszła do bocznych części. Mistrz wydłużył przednie pasma od tylnych, żeby otaczały twarz.

foto: lemurov.net

Po strzyżeniu wykonano stylizację. Włosy starannie wyprostowano i wyciągnięto suszarką do włosów. Okazało się, że włosy są o wiele krótsze, o spektakularnej objętości i skręconych do wewnątrz końcówkach.

foto: lemurov.net

Ta fryzura bardzo dobrze pasuje do klientki, podobnie jak nowy szlachetny i naturalny odcień: dość ciemny, ale z jasnymi pasmami, jakby wypalony na słońcu i nadający teksturę.

foto: lemurov.net

Pod koniec kobiecie wykonano profesjonalny makijaż. Teraz wygląda znacznie młodziej niż jej wiek, bardzo stylowo, kobieco i atrakcyjnie.

foto: lemurov.net

Efekt przemiany z pewnością przerósł wszelkie oczekiwania bohaterki i usatysfakcjonował ją w 100%.

Główne zdjęcie: lemurov.net