W 1994 roku znana młoda modelka Anna Nicole Smith poślubiła 89-letniego starca i potentata naftowego Jamesa Howarda Marshalla II. To małżeństwo nie było omawiane tylko przez leniwych. Wszyscy krytykowali dziewczynę za merkantylizm i chęć zdobycia sławy i pieniędzy za wszelką cenę. A staremu człowieku pozostawało tylko współczuć.

Do czego ostatecznie doprowadziła ta relacja? Jak ukształtował się los tych ludzi?

foto: google

Modelka Anna Nicole Smith była prawdziwą gwiazdą w latach 90: robiła zdjęcia dla męskich magazynów i grała w filmach. Olśniewająca blondynka stała się sławna dzięki jasnemu wyglądowi, ale ona nie zawsze była tak atrakcyjna.

Dziewczyna, która naprawdę nazywała się Vicky Lynn Hogan, urodziła się i wychowała w prostej rodzinie. Matka wychowywała ją sama, a dziewczyna żyła w swoich snach i chciała w przyszłości wyglądać jak Marilyn Monroe.

Pierwsze małżeństwo Anny okazało się nieudane. Mąż zostawił ją samą z dzieckiem w ramionach. Aby jakoś związać koniec z końcem, musiała iść tańczyć do klubu nocnego.

foto: google

W tamtych czasach Anna była brązowowłosa i nie miała żadnych kobiecych form. W klubie nie cieszyła się dużą popularnością, ponieważ prawie nie miała piersi, a sama była niepozorna. Jednak jej charyzmę i urok zauważył starszy miliarder James Howard Marshall II, który był już daleko poza 80.

James Howard był potentatem naftowym i profesorem uniwersyteckim. W młodości on był bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Miał za plecami dwa małżeństwa, z których każde trwało po 30 lat. Jego ostatnia żona zmarła, a dzieci dorastały. Więc był sam i postanowił żyć ostatnie dni w towarzystwie młodej i uroczej tancerki.

foto: google

James nie skąpił na swoją nową dziewczynę. Opłacił jej operacje plastyczne, dał jej drogie rzeczy. Kiedyś on kupił biżuterie w sklepie jubilerskim za 2 miliony dolarów. W tym okresie dziewczyna zmieniła się w jasną blondynkę i przyjęła pseudonim Anna Nicole Smith, pod którym stała się sławna.

Życie Anny zdawało się, że, idzie w górę. Zaczęli ją zapraszać na sesje do męskich magazynów, do różnych programów telewizyjnych.

foto: google

W 1994 roku Anna Nicole i James Goword oficjalnie się pobrali. Na weselu Anna miała na sobie białą sukienkę, a pan młody był tak stary, że musiał siedzieć na wózku inwalidzkim. Oczywiście, nikt nie wierzył, że to małżeństwo zostało popełnione z miłości.

Niemniej jednak to właśnie dzięki temu skandalicznemu związkowi Anna Nicole stała się sławna i zaczęła częściej migać w telewizji. Miała nawet swój własny program.

Ze starym mężem miała bardziej przyjazne stosunki. Spektakularna dziewczyna rozjaśniła jego starość swoją obecnością, a w zamian otrzymywała prezenty. Więc nikt nie był urażony.

foto: google

Małżeństwo to trwało zaledwie 14 miesięcy. W wieku 90 lat James zmarł na chorobę zakaźną. Anna opiekowała się nim do końca jego dni. Pewnie pocierała rączki, czekając na koniec.

Jakie było jej rozczarowanie, gdy dowiedziała się, że przebiegły mąż nic jej nie zostawił. Wściekła dziewczyna zwróciła się do sądu i rozpoczęła kłótnię z pasierbem miliardera.

Spory trwały wiele lat, ale w końcu chwytliwa pani nic nie otrzymała od sojuszu ze staruszkiem.

foto: google

Los samej Anny Nicole również zakończył się smutno. Przeżyła swojego starego męża zaledwie o 12 lat. W 2007 roku dziewczyna zmarła nagle w 40 roku życia z powodu zaawansowanej postaci zapalenia płuc.

Główne zdjęcie: google.com