W dzisiejszych czasach kobiety często rodzą dzieci po 40-ce. Dla niektórych to najbardziej odpowiedni czas, ponieważ udało im się zbudować udaną karierę, zarobić pieniądze na przyszłość swoich dzieci. A ktoś przez te wszystkie lata bezskutecznie próbował mieć dziecko i dopiero teraz szczęście się uśmiechnęło.

foto: laykni.com

Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu, Niemka Annegret Raunig, została mamą w wieku 65 lat, mimo że wychowała już 13 własnych dzieci i zdołała wychować 7 wnuków.

foto: laykni.com

Pewnie zapytasz, co skłoniło kobietę w tym wieku do porodu? Faktem jest, że Annegret bardzo kocha dzieci i zdecydowała, że ​​jest gotowa na jeszcze jedno. Co więcej, jej najmłodsza córka, która ma 10 lat, od dawna pragnęła mieć młodszego brata lub siostrę.

foto: laykni.com

Oczywiście lekarze powiedzieli kobiecie o wszelkiego rodzaju zagrożeniach, ale mimo to zdecydowała się na In Vitro. I już los postanowił w taki sposób, że naraz w rodzinie urodziło się czworo dzieci.

foto: laykni.com

Annegret pracowała jako nauczycielka i samotnie wychowywała wszystkie swoje dzieci. A po urodzeniu czwórki dzieciaków dostała się do Księgi Rekordów Guinnessa.

foto: laykni.com

Życie tej wielkiej rodziny jest teraz pełne wydarzeń. Gdy tylko urodzili się najmłodsi, wszyscy przenieśli się z Berlina do dużego domu Herstere.

foto: laykni.com

Oprócz niego władze przyznały Annegret dwie nagrody, a sama kobieta, jak mówią, zawarła umowę z jednym z kanałów telewizyjnych, który otrzymał prawa do sfilmowania życia rodziny Raunig.

foto: laykni.com

Annegret Raunig wcale nie martwi się o swoją przyszłość i jest absolutnie pewna, że ​​może pozostać całkowicie zdrowa przez bardzo, bardzo długi czas. Jak przyznała sama nauczycielka, podjęła taką decyzję, opierając się wyłącznie na własnych pragnieniach i aspiracjach - i nie polegając bardziej niż to konieczne na pragnieniach innych.

Główne zdjęcie: laykni.com