Wszyscy ludzie prędzej czy później odczuwają nienawiść do innych ludzi, a to może objawiać się na zupełnie inne sposoby, czy jako zwykła agresja słowna, czy atak.

Byk

Przedstawiciele tego znaku zodiaku nie są najbardziej agresywnymi ludźmi, ale w chwilach nienawiści są dość surowi. Byk bardzo ceni lojalność i nienawidzi zdrady i oszustwa ze strony bliskich. Wystarczy oszukać Byka, który ci ufa - a natychmiast otrzymasz potężną falę nienawiści w swoim kierunku.

Bliźnięta

Bliźnięta nienawidzą być upokorzonymi. Wyprowadza je to z siebie i czasami są zdolne do najbardziej nieprzewidywalnych działań. Bliźniaki nie tolerują też powolności swojego rozmówcy - wszelkie przedłużające się historie z długą fabułą prowadzą do nienawiści ze strony tego znaku zodiaku.

Baran

Z natury Barany to urodzeni koordynatorzy wszelkich wydarzeń. Możesz jednak pomyśleć, że Baran po prostu próbuje dostosować się do wszystkiego, co się dzieje i po prostu trzymać się na fali życia. Baran otwarcie okazuje nienawiść do ludzi, którzy próbują pokrzyżować jego plany lub cele życiowe. Ponadto Baran jest zirytowany brakiem organizacji i obsesją innych ludzi.

Rak

Dwie rzeczy, których Raki nienawidzą we współczesnym życiu, to przechwalanie się i luksus. Jeśli Rak widzi kogoś, kto szczyci się zbyt wieloma rzeczami, nienawiść natychmiast się ujawnia. Nawet jeśli nie będzie wystarczająco otwarty, przedstawiciel tego znaku umieści złość w odległym skrawku pamięci. Ponadto Raki są rozwścieczone prośbami o pośpiech w tej czy innej sprawie.

Panna

Panny uwielbiają odpowiednio schludność i porządek, denerwuje je chaos i niechlujstwo. Na świecie było sporo przypadków, gdy Panna przestała kontaktować się z niechlujnymi ludźmi, którzy nie dbają o siebie. Jeśli Panna okazuje nienawiść, oczywiste jest, że jej cierpliwość do nieporządku i chaosu się skończyła.

Lew

Lwy nienawidzą wszelkich przejawów oszustwa i kłamstwa, które odczuwają tak subtelnie, jak to tylko możliwe. Lwy są w stanie rozpoznać najbardziej ukryte oszustwo, które można skierować przeciwko nim, i zapobiec złym konsekwencjom. Ale gdy tylko lew zauważy kłamstwo w jego kierunku od osoby, natychmiast budzi się w nim nienawiść i złość wobec kłamcy.

Waga

Wagi są bardziej drażliwe, gdy są proszone o robienie wszystkiego szybciej. Również przedstawiciele tego znaku nienawidzą jakiegokolwiek okrucieństwa, nawet wobec innej osoby. Widząc to, Wagi stają się tak drażliwe, jak to tylko możliwe, a w niektórych przypadkach bardzo agresywne.

Skorpion

Skorpiony są z natury bardzo drażliwe i otwarcie okazują swoje emocje, niezależnie od tego, czy jest to gniew, czy niepokój. Przede wszystkim denerwują ich przejawy ludzkiej słabości i dwulicowości. Widząc tylko łagodne objawy tych dwóch cech, Skorpion natychmiast staje się bardzo drażliwy.

Koziorożec

Koziorożce są dość aktywne, więc każdy przejaw lenistwa lub bezczynności, szczególnie w życiu codziennym, rozwściecza je. Koziorożce, starając się być w ruchu, często spotykają ludzi nieaktywnych w najważniejszych momentach. Koziorożce mają pretensje do takich ludzi i od czasu do czasu okazują nienawiść.

Strzelec

Strzelec stara się być w centrum uwagi, czasami nie zawsze im się to udaje. Strzelec często okazuje nienawiść do tych ludzi, którzy przechwytują ich szansę bycia w centrum uwagi, nawet najmniejszej.

Ryby

Ryby nie lubią fałszywych obietnic. Jeśli obiecałeś coś przedstawicielowi tego znaku zodiaku, lepiej dotrzymać tej obietnicy. W przeciwnym razie możesz napotkać gigantyczną porcję nienawiści.

Wodnik

Wodniki kochają wolność wyboru, czasami najmniejszą. Często złoszczą się na ludzi, którzy ograniczają Wodnika w swoim wyborze.

Główne zdjęcie: volkovysk.by