Pomimo że feminizm aktywnie rozwija się we współczesnym społeczeństwie, a wiele kobiet jest ogólnie rozczarowanych instytucją małżeństwa, kwestia rodziny, ślubu i małżeństwa pozostaje niewątpliwie aktualna. Ale są tacy mężczyźni, za których lepiej nie wychodzić za mąż. Tylko dla wspólnego dobra i dla własnego bezpieczeństwa...

Narcyz

Człowiek, który kocha tylko siebie. Jest pięknie zbudowany, zadbany, przystojny i śliczny. Dlaczego potrzebuje jednocześnie swojej żony - nie jest jasne. Zazwyczaj wymagają oni dopasowania kobiet, aby były doskonałe. Znam jednego przyjaciela, który dał swojej żonie czas na powrót do formy po porodzie. Szczerze mówiąc, wątpię w szczęście w tym małżeństwie...

Obrażony

Jego żona była zołzą i rodzice go obrażali, a szef w pracy nie rozumie. Tak właśnie jest biedny, nieszczęśliwy i pozbawiony życia. Ale ty i tylko ty możesz go zrozumieć i zaakceptować. Kochać go głęboką i wielką miłością jak prawdziwa kobieta powinna. W rzeczywistości jest po prostu lenieniem, który próbuje cię zatrzymać poprzez poczucie winy. Niech najpierw to zrozumie, uporządkuje swoje życie, a potem wróci ;)

Wieczny kawaler

Nie ożeni się, nie jest frajerem, nie jest głupcem, wszystkie kobiety chcą go jedynie dla pieniędzy itp. itd. Więc niech się nie żeni. Niech siedzi i jest dumny, że nie jest frajerem. Nie trzeba go przekonywać, to tylko strata czasu. Lepiej zachowaj to dla siebie, godnego człowieka i waszych wspólnych dzieci!

Maminsynek

Mama tak powiedziała, a mama tak gotuje, a mama mówi. Mieszkaj ze swoją matką, Jezu!

Wszystko na pół

Wszystkie kobiety chcą rzucać mu się na szyje, więc wszystko powinno być na pół. Nieustannie dąży do zaoszczędzenia pieniędzy na kobiecie i jej potrzebach. I wtedy taki „skarb” zacznie oszczędzać na dzieciach. A jeśli siedzisz z takim na urlopie macierzyńskim, nie dostaniesz ani grosza na tusz do rzęsy i nowe paznokci. Potrzebujesz tego?

Tyran

To najbardziej szkodliwy typ. Jeśli „Wszystko na pół” tylko zaoszczędzi pieniądze, maminsynek i obrażony będą jęczeć, to tyran... zwykle łączy się on z narcyzem... i niezłą katastrofą. Krzyki, napady złości, skandale, zakazy. Życie z takim jest bolesne i bezsensowne. Mimo wszystko zawsze będziesz winna wszystkiemu, bez względu na to, co zrobisz. Od takiego trzeba szybko uciekać, schylić się i rzucić granat za plecy.

Więc co możesz zrobić?

Nic. Tego typu mężczyźni tak naprawdę nie chcą się zmieniać, a ich własny paradygmat jest im bardziej potrzebny i droższy niż ewentualna pełna rodzina. Budowanie z nimi normalnej, satysfakcjonującej i szczęśliwej relacji jest nierealne. Więc albo się zmienią, co ma szansę 1 na 10 000, albo ... po prostu idź dalej. Lepiej być samemu niż z kimkolwiek, wierz mi. Niech zostaną rozebrani przez kobiety trzeciej kategorii, które do nich pasują. Zasługujesz na najlepsze!

Główne zdjęcie: google.com