Dzieciństwo tego chłopaka nie było łatwe, a trudności tylko go wzmocniły. Przeżył, a co najważniejsze – pomógł swojej mamie.

Rodzina mieszkała w regionie Perm. Ojciec nadużywał alkoholu, źle traktował matkę i syna, przez co obydwoje musieli uciec do zapomnianego przez wszystkich domu w odległej wiosce. Młoda kobieta dostała udaru.

Syn zrobił coś niesamowitego: przeżył tą trudną sytuację i pomógł swojej matce wyzdrowieć.

foto: optim1stka.ru

Codziennie nie oszczędzając sił rąbał drzewo i rozpalał piec, z pomocą mamy nauczył się gotować, mył ją i prał ubrania. Pomagali mu sąsiedzi, ale większość dorosłych ludzi nie wiedziała, jaka historia się dzieję obok nich.

Chłopak milczał – bał się, że trafi do sierocińca, a matka do szpitala. Wszyscy dowiedzieli się dopiero wtedy, kiedy skończył 16 lat.

foto: optim1stka.ru

Pewnego dnia obudził się jako bohater. Na początku wspomniano o nim w gazetach, a już później w lokalnych wiadomościach. Wtedy rodzina dostała piękne mieszkanie, a matka otrzymała niezbędną pomoc.

Wład uczył się świetnie, ale wybrał prosty i bardzo przydatny zawód – spawacza. Wyrósł na wspaniałego chłopaka, dobrego, szczerego i odpowiedzialnego.

Główne zdjęcie: optim1stka.ru