Ta mała i puszysta chmurka o imieniu Chef od urodzenia uczy się zawodu psa terapeuty. Teraz wygląda bardziej jak miękka kula na nogach, ale już wykonuje część swojej pracy. A w jego przyszłym zawodzie wygląd nie jest najważniejszy, chociaż trudno w to uwierzyć bo jest urocza mała chmurka!

foto: laykni.com

Kiedy Chef miał zaledwie 8 tygodni, trafił do rodziny Sarah Hamilton i już wtedy okazał się inteligentnym i bystrym psem. Od pierwszych dni zorientował się, gdzie jest jego toaleta, miska i łóżko.

foto: laykni.com

Kolejnym ogromnym plusem jest fakt, że Chef dorasta w otoczeniu dzieci, dzięki czemu jest w stu procentach zrównoważony i dumny, nie da się skusić zabawami i smakołykami.

foto: laykni.com

Chef nie wygląda jak zwykły szczeniak. Nigdy nie robi szkód, nie gryzie mebli, nie lapie za nogi. Ułożył własne posłanie w strategicznym punkcie - w pobliżu drzwi wejściowych.

foto: laykni.com

Chef wyrośnie na dość dużego psa, jego waga może osiągnąć 45 kilogramów a nawet więcej. Dlatego od samej kołyski rozumie, jaka na nim leży odpowiedzialność. Cóż, w międzyczasie jest to mała puszysta chmurka, bo jego sierść jest naprawdę doskonała, a ponadto jest stale pielęgnowana.

foto: laykni.com

Jeśli chodzi o przyszły zawód Chefa, to już teraz doskonale rozpoznaje, kto jest w tej chwili najsmutniejszy, zaraz do niego idzie i wskakuje na rączki czego nikt mu tego nie odmawia.

foto: laykni.com

Właścicielka szczeniaka, Sarah, ma spore doświadczenie w pracy z psami terapeutami, dlatego nieustannie szkoli Chefa, który z kolei pojmuje wszystko w lot. Wkrótce ogoniasta bestia będzie musiała zdać swój pierwszy egzamin i będzie mogła rozpocząć pracę w szpitalu.

foto: laykni.com

Sara chce, żeby pracował wszędzie tam, gdzie chore dzieci i starcy potrzebują pomocy i nie może się już doczekać, aby uszczęśliwić ludzi!

Główne zdjęcie: laykni.com