Sekret ich szczęśliwego małżeństwa jest prosty: starają się nie traktować życia zbyt poważnie, dobrze się bawią, żartują i ... biegają do siebie na randki.

Brytyjski aktor i producent Sean Connery występował w filmach od ponad 50 lat. Najbardziej jego znaną rolą jest James Bond (zagrał w siedmiu filmowych adaptacjach dzieł Iana Fleminga!) W 2003 roku słynny aktor zakończył karierę i obecnie mieszka ze swoją ukochaną żoną na Bahamach.

Prawdopodobnie trudno jest znaleźć aktora, który byłby tak popularny jak „James Bond” - Sean Connery. Tajemniczy wygląd, niesamowity urok, charyzma - to on. Wszyscy mężczyźni chcieli upodobnić się do tego superbohatera, a kobiety chciały zdobyć jego serce.

Ale tylko jednej kobiecie udało się znaleźć klucz do serca przystojnego aktora. To francuska artystka Micheline Roquebrune Connery. On nadal jest w niej zakochany - od ponad 40 lat!

foto: binokl.cc

Poznali się w 1970 roku na turnieju golfowym w Maroku. Sean i Micheline spojrzeli sobie w oczy podczas kolacji i zakochali się w sobie dosłownie od pierwszego wejrzenia.

Aktor, który ma teraz 89 lat, powiedział „The Sun”, że był przytłoczony pięknem Micheline i natychmiast nazwał ją „ma cherie”. Uczucie namiętności było fantastyczne - zaiskrzyło. Ale pomimo tego, że początek związku przypominał scenę z filmu z Hollywood, historia ich miłości nie była tak bezchmurna.

Faktem jest, że oboje mieli już za sobą nieudane małżeństwa. Sean Connery był właśnie w związku z australijską aktorką Diane Cilento, z którą wychowywali syna Jasona (stał się także znanym aktorem). Micheline już dwukrotnie wyszła za mąż i wychowywała troje dzieci.

Doświadczenia z poprzednich relacji dla obojga były, delikatnie mówiąc, nie najlepsze. Ale gdy tylko się spotkali, zdali sobie sprawę, że tym razem jest to miłość na całe życie.

Micheline mówi: „Na początku zobaczyłam Seana od tyłu. Pierwszą rzeczą, która przykuła moją uwagę, było to, jak niezwykle był złożony. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to słynny aktor filmowy. Nawet nie znałam jego imienia! To niesamowite, ale tej nocy śniłam o nim. Nieznajomy niósł mnie w swoich ramionach i byłam bardzo szczęśliwa. Rano obudziłam się i pomyślałam: „No cóż, nareszcie wszystko będzie dobrze!” I tak się stało - poszłam na turniej golfowy, spojrzałam w  jego oczy i zakochałam się na całe życie! ”

Ale po tym spotkaniu oboje wrócili do swoich partnerów i poprzedniego życia. A dwa lata później Micheline otrzymała list od Seana. Zaproponował spotkanie w nadmorskim miasteczku w Hiszpanii - Marbelli. Pierwsza reakcja kobiety była szybka: „Za kogo on się uważa? Za kogo on mnie uważa? " Ale gdy tylko odmówiła, otrzymała następującą wiadomość: „Tęskniłem za tobą… Nie mogę Cię zapomnieć, nie mogę przestać o tobie myśleć…” I jej serce roztopiło się. W końcu, chociaż mieszkała z innym mężczyzną, nie mogła zapomnieć o swoim „Jamesie Bondzie”.

Nawiasem mówiąc, zakochani mówili w różnych językach: Sean nie znał francuskiego, a Micheline - angielskiego. Ale to nie stało się przeszkodą dla wspaniałego uczucia, które ich ogarnęło. Kiedy dziennikarze zapytali Seana i jego ukochaną, jak się komunikowali, uśmiechnął się tylko przebiegle: „Jest inny język – język ciała!”

Dzieliły ich odległość i kontynenty, ponieważ Micheline mieszkała w Afryce Północnej, a on mieszkał w Hollywood. Znany aktor w jednym z wywiadów opowiedział o bardzo zabawnym incydencie: „Na początku rzadko mogliśmy się widywać. W końcu Micheline i jej troje dzieci mieszkały w Afryce, a ja latałem na plany filmowe na całym świecie. Kiedyś stanęliśmy na lotnisku w dwóch różnych kolejkach, aby lecieć w różnych kierunkach. Więc - poznałem jej nogi! Przez przegrodę ​​widoczne były tylko nogi pasażerów. I rozpoznałem jej wspaniałe nogi wśród setek innych! Natychmiast tam podszedłem i okazało się, że to moja ukochana Micheline! ”

Wkrótce, w maju 1975 roku, pobrali się i przysięgli, że będą ze sobą do ostatniego tchu. W latach 90 na zawsze przenieśli się na wyspy Bahama.

foto: binokl.cc

Nadal mieszkają na Bahamach i cieszą się swoim towarzystwem. Małżeństwo okazało się bardzo udane - nadal spacerują trzymając się za ręce i biegają na randki ze sobą. Nawiasem mówiąc, w 2014 roku kilku paparazzi złapało zakochanych w samej bieliźnie, gdy odpoczywali i jedli obiad na wybrzeżu.

Ich miłość naprawdę przeszła najtrudniejszy test - próbę czasu.

„Michelle jest najbardziej niezwykłą kobietą na Ziemi. Jesteśmy razem od prawie 45 lat i mogę śmiało powiedzieć, że jest miłością mojego życia. Nie ma dla mnie większej radości niż pójście z nią na randkę. Nadal organizujemy romantyczne spotkania, czy możesz sobie to wyobrazić? - mówi Sean Connery.

 Absolutnie zakochany Sean praktycznie nie pojawia się publicznie.

Od czasu do czasu w prasie pojawiają się plotki. Na przykład donoszono kiedyś, że Connery cierpiał na raka gardła i przechodził specjalną terapię. Media południowoafrykańskie i japońskie napisały nawet o śmierci aktora. Sean musiał zerwać z odosobnieniem i pojawić się w jednym z programów, aby obalić te plotki.

W październiku 2009 roku w wywiadzie dla magazynu Wine Spectator aktor zdradził, że ma problemy z sercem. Ale ukochana kobieta jest najlepszym lekarstwem. Tak więc 89-letni aktor cieszy się życiem i jest w świetnym nastroju.

Główne zdjęcie: binokl.cc