Jeśli potrzebujesz lojalności i oddania, spójrz na te cztery znaki zodiaku, które uratują twoje serce przed bólem zdrady:

Byk (20 kwiecień – 20 maj)

Byk jest oddany z natury. Jest bardzo praktyczny, więc myśl o zdradzie nie ma dla niego sensu, bo to się nigdy nie kończy dobrze!

Byk jest najbardziej wiarygodnym ze wszystkich znaków zodiaku i ZAWSZE możesz na niego liczyć. Poza tym jest prawdopodobnie najgorszym kłamcą na świecie, więc nie ma szans, żebyś się nie dowiedział o romansie.

Panna (23 sierpień – 22 wrzesień)

Panna ma WIELKIE serce, a zdrada jest sprzeczna z jej naturą. Panna jest miła i niezwykle praktyczna.

Zdrada wymaga dużo wysiłku, więc po co marnować czas na kogoś innego? Panna nie potrzebuje też tajemnic.

Panna nigdy nie będzie chciała zdradzić, ponieważ zna gorycz zdrady i nie chce tak skrzywdzić swojego partnera.

Panna jest analitykiem, zawsze będzie z tobą rozmawiać o tym, co czuje i przeżywa, ponieważ jest wobec siebie zbyt krytyczna.

Waga (23 wrzesień – 22 październik)

Wagi uwielbiają zachować spokój i nienawidzą niesprawiedliwości wobec innych, więc zdrada jest sprzeczna z WSZYSTKIM, w co wierzą. Są delikatne i miłe i lubią przedkładać potrzeby innych ludzi nad własne, więc dlaczego miałyby próbować krzywdzić tych, z którymi są związane?

Zdrada to ostatnia rzecz, która martwi Wagę, ponieważ chcą tylko sprawiedliwości dla wszystkich.

Ryby (19 luty – 20 marzec)

Ryby są beznadziejnymi romantykami. Są uczciwe, bezinteresowne i zrobią wszystko, aby uszczęśliwić partnera.

Zdrada jest odrażająca dla ich natury, ponieważ są zainteresowane utrzymaniem stabilnego emocjonalnie związku. Dlaczego miałyby ryzykować zniszczeniem związku, na który tak ciężko pracowały, aby uprawiać seks z nieznajomym? Nie, dziękuję.

Wiedzą, że zdrada nie jest tego warta.

Współczucie jest sprawą najwyższej wagi dla Ryb i zawsze myślą o tym, jak ich działania wpłyną na innych. Dlatego jest oczywiste, że zdrada nie jest częścią ich planów.

Główne zdjęcie: leafclover.club