Niektórzy ludzie rozpieszczają swoje dzieci szaleńczo, nie odmawiając niczego swojemu potomstwu, podczas gdy inni starają się ustalać nienaruszalne granice i sztywne zasady. Jakim jesteś rodzicem i jak Twój znak zodiaku może na to wpłynąć?

Dwóch najbardziej lojalnych rodziców według znaku zodiaku

Ryby

Wrażliwe i delikatne Ryby są uosobieniem miłości, dlatego szczerze chcą dać swoim dzieciom cały świat i nie chcą im przeszkadzać w procesie poznawania tego świata. Ryby to bezinteresowni rodzice, którzy poświęcają swoim dzieciom cały swój czas i uwagę oprócz podstawowych obowiązków rodzicielskich.

Ryby wiedzą jak współczuć i nie widzą sensu żelaznej dyscypliny, która ich zdaniem kaleczy i przeszkadza dziecku. Zawsze chętnie słuchają swojego dziecka i nie chcą narzucać mu żadnych ostrych ograniczeń. Przyjaciele ich dzieci uważają Ryby za „fajnych rodziców”, a same Ryby wolą być na równi z młodszym pokoleniem, ale są zbyt liberalne i pozwalają dzieciom na dużo.

Baran

Ten znak jest wiecznie młody w sercu i zawsze pamięta o swoim wewnętrznym dziecku. W rzeczywistości Baran nigdy nie dorasta, a kiedy ich dzieci czegoś chcą, Baran „oddaje się” im na każdy możliwy sposób. Każdy rodzic spod znaku Barana chce, aby jego dziecko było najlepsze i jest gotów wydać dużo pieniędzy - czasem nawet żyjąc ponad swoje możliwości - tak, aby tylko dziecko miało wszystko: drogie super markowe ubrania, lekcje jazdy konnej czy zajęcia w elitarnej szkole artystycznej.

Baran ze swoją porywczą naturą nie pozwoli żadnemu surowemu nauczycielowi ani znęcać się na placu zabaw, aby obrazić jego dzieci. Ten znak ma impulsywny charakter, a czasami nie zna miary w tym kiedy rozpieszcza swoje potomstwo.

Dwóch najbardziej rygorystycznych rodziców według znaku zodiaku

Panna

Panna i Ryby to dwie strony jednego medalu. Oba znaki dążą do prawidłowego wychowania dzieci, ale Ryby ulegają manipulacjom dzieci i wolą się z nimi bawić, a Panny są zawsze szefami i liderami. Rodzice spod znaku Panny uważają, że dyscyplina jest najważniejsza, a od momentu narodzin ich dzieci chcą, aby mieli ścisły harmonogram z jasno określonymi celami. Panna zawsze ma plan, od nauki korzystania z nocnika po studia.

Panny bez problemu mówią „nie”, gdy ich dzieci błagają o lody, proszą o zabawę na komputerze lub zakup nowego telefonu. I chociaż dzieci mogą czuć się urażone uporem i nieugiętością swoich rodziców, Panny wiedzą, że nie można się poddać.

Rak

Rak znany jest z opiekuńczości i nadopiekuńczości, więc na pierwszy rzut oka wydaje się dziwne, że należy do surowych rodziców. Ale chociaż ten znak wodny dba o wygodę i wartości rodzinne i dba o to, aby jego dzieci miały wszystko, czego potrzebują, jednocześnie nie pozwala im przekraczać granicy tego, co jest dozwolone. Granice są ważne - i tutaj Rak nigdy nie idzie na kompromis. Kiedy jego dziecko prosi o bardzo kosztowną zabawkę lub o kosztowną wycieczkę, Rak wymyśla coś nie mniej zabawnego, ale tańszego, na przykład rodzinny konkurs na najlepszy kostium bohatera filmowego lub zrobienie zabawki własnymi rękami. Raki uważają, że to doświadczenie i komunikacja, a nie rzeczy materialne, pozostawiają dzieciom najlepsze wspomnienia.

Główne zdjęcie: colady.ru