Są kobiety namiętne i są dla miłości. Są kobiety, które różnią się od innych!

Są szczere, wspaniałe i bez wątpienia są najlepszymi żonami. Jeśli nadal wątpisz w swoją partnerkę - przeczytaj to. Jeśli jest w tym rankingu to porzuć swoje wątpliwości.

Oczywiście są wyjątki od reguły. Ale zazwyczaj gwiazdy nie kłamią.

Panie, nie zniechęcajcie się, jeśli nie ma was w tym rankingu. Znak zodiaku to jedno, ale tylko my same wpływamy na nasze przeznaczenie. Weź pod uwagę te cechy. Mężczyźni naprawdę je lubią.

Oto idealne żony według znaku zodiaku:

Byk - to nie tylko prawdziwa kobieta, to super kobieta!

Kobieta, która ma wszystko, czym Matka Natura może obdarzyć płeć piękną. Urocza, pełna wdzięku, zawsze czarująca, o spokojnym miękkim spojrzeniu, tym samym głosie i płynnych, miarowych ruchach, budzi najprzyjemniejsze emocje. W jej towarzystwie jest przyjemnie i spokojnie. Taka osoba jest cierpliwym słuchaczem, subtelnym i miłym towarzyszem, o żywym umyśle i nie dopuszcza żadnych ostrych i niegrzecznych wypowiedzi pod czyjś adres. Posiadając doskonały zmysł węchu, dobrze dobiera kosmetyki i perfumy. Zazwyczaj taka osoba nie pali.

Kobiety spod znaku Byk są przedmiotem marzeń u płci przeciwnej. Są doskonałymi towarzyszkami życia, widzą i szanują mężczyznę w swoim małżonku i nie dominują w rodzinie. Jednak nie poniżają w sobie kobiety i zachowują się z wielką godnością. Kobiety spod znaku Byk służą dla swojej drugiej połowy jako niezawodne wsparcie, dobrze prowadzą dom i są wzorowymi matkami.

Przedstawicielki spod tego znaku zodiaku to najczęściej doskonałe gospodyni. Żaden inny znak nie może konkurować z ich umiejętnościami w prowadzeniu domu. W domu takiej kobiety zawsze króluje kompletny porządek, nieskazitelna czystość, wnętrze jest piękne i stworzone z gustem. Dom jest przytulny, zawsze ładnie pachnie, jest pełen kwiatów. Te kobiety cechuje oszczędność, ale mimo to w domu zawsze jest pełno wszystkiego. Ich dom jest zawsze otwarty dla przyjaciół, którzy mogą liczyć na gościnne, ciepłe przyjęcie, pyszne jedzenie i miłą rozrywkę w kameralnej rodzinnej atmosferze.

Dzieci mają ogromne znaczenie w życiu kobiety spod znaku Byk. Ona oddaje im cały swój wolny czas, całą swoją miłość i troskę. W jej towarzystwie dzieci czują niezawodną ochronę, w każdej chwili taka kobieta jest gotowa służyć radą i czynem. Nic dziwnego, że matki spod tego znaku w oczach swoich dzieci są często bardziej życzliwymi przyjaciółkami, z którymi możesz podzielić się swoim najgłębszym sekretem. Ten stan rzeczy utrzymuje się w dzieciństwie, okresie dojrzewania, chociaż większość dzieci w tych latach staje się bardziej niezależna od matki. Kobieta spod znaku Byk daje doskonały przykład miłości i lojalności swoim córkom i synom.

Kobiet urodzonych w konstelacji skorpion odróżnia pewności siebie!

A także piękność, atrakcyjność, tajemniczość, odwaga, pasja, determinacja i asertywność.

Kobiety spod tego znaku mają dość dużo energii, więc czują ciągłą potrzebę znalezienia dla niej jakiegoś zastosowania. Nic dziwnego, że mają tendencję do wyruszenia w ryzykowne podróży, angażowania się w złożone, a nawet niebezpieczne projekty i rzucania się w wir przygód.

Kobieta spod znaku Skorpion z reguły przechodzi wiele prób życiowych, ale dzięki jej ogromnym zdolnością fizycznym i potencjału duchowemu bardzo trudno jest złamać jej hart ducha. Po ewentualnych porażkach przedstawicielka spod tego znaku nie poddaje się, nie traci nadziei i szybko odzyskuje siły, wracając na poprzednie pozycje.

Ponieważ dusza kobiety spod tego znaku jest stale wypełniona wieloma pragnieniami, potrzebuje zawsze odczuwać doznania zmysłowe.

W domu kobiety spod znaku Skorpion zawsze króluje nienaganna czystość, życie w nim jest wygodne, a wnętrze jest stworzone w taki sposób, że nie pozostawia wątpliwości co do wyśmienitego gustu gospodyni i miłości, którą czuje do swojego domu.

Z kobiet urodzonych w tej konstelacji zodiaku wychodzą dobre matki, które z jednej strony rozwijają swoją wolę, witalność, przygotowują je do trudnego przyszłego życia, a z drugiej strony stwarzają sprzyjające warunki do przejawiania się talentów. Kobiety spod znaku Skorpion są wielkimi koneserami natury ludzkiej i ta ich cecha znajduje zastosowanie w wychowywaniu dzieci. Matki urodzone w tej konstelacji pomagają dzieciom rozwiązywać ich problemy, analizować trudne sytuacje, wybierać godnych przyjaciół i udzielają dobrych rad.

Kobieta spod znaku Skorpion jest dla męża dobrą przyjaciółką, doradcą. Kariera męża, jego pozycja społeczna nie są dla niej pustym frazesem. Jest gotowa złożyć wszelkie ofiary na ołtarzu sukcesu męża, jest gotowa wspierać go całą swoją wrodzoną inteligencją i energią. Z tego punktu widzenia niewątpliwie można ją nazwać wierną żoną.

Kobiet urodzonych pod znakiem wodnika natura obdarzyła dobrym poczuciem humoru!

A także urokiem i wdziękiem. Mają przepiękną urodę i często w towarzystwie, jeśli nie są najpiękniejsze, to najciekawsze. Bardzo wiele kobiet spod znaku Wodnik charakteryzuje nietypowy sposób ubierania się: mogą nosić zarówno coś znalezionego w babcinym kufrze, jak i odpowiadającego najnowszej modzie. Te same skrajności mogą pojawić się w wyborze fryzury i będą bardzo różnić się od reszty.

Kobiety spod tego znaku mają niesamowitą zdolność dostosowywania się do każdej sytuacji, do każdych warunków, także dzięki doskonale rozwiniętej intuicji. Uważa się, że kobiety spod znaku Wodnik mają dar dokładnego przewidywania tego co się wydarzy. Kobiety o takich zdolnościach w średniowieczu były zwykle ofiarami inkwizycji.

Nie każdy może zrozumieć, dlaczego kobieta spod znaku Wodnik działa lub myśli w taki czy inny sposób. Aby zbliżyć się do zrozumienia wewnętrznego świata tej kobiety, człowiek musi żyć nie tylko teraźniejszością.

Dążenie do przyszłości wcale nie przeszkadza kobietom spod znaku Wodnika nie bujać się w obłokach, a sumiennie pracować. Nie lubią jedynie ścisłej dyscypliny. Wdzięk tkwiący w przedstawicielkach spod tego znaku przejawia się nawet w małych, nieistotnych sprawach.

Kobiety spod znaku Wodnik są bardzo tolerancyjne, a zazdrość w ich oczach jest uprzedzeniem. Dla przedstawicielek spod tego znaku mężczyzna będzie kochany nie za dobra materialne lub sukces zawodowy. O wiele ważniejsza jest dla nich umiejętność bycia lojalnym, dobrym przyjacielem, przyjacielem jej przyjaciół. Kobiety spod znaku Wodnik widzą przyszłość swoich ukochanych i pomagają im realizować potencjał, jaki daje im natura, wkładają w to swoje uczucia i zdolności intelektualne.

Przedstawicielka spod tego znaku nie będzie szpiegować swojego męża, ani podejrzewać, natomiast nie wybaczy zdrady. Zamężna kobieta Wodnik nie pozwoli sobie na romans, ponieważ z jej punktu widzenia relacje między małżonkami powinny być tylko i wyłącznie szczere.

Czarujące przedstawicielki spod tego znaku zodiaku zawsze mają w domu wielu gości, każdy czuje potrzebę ich miłego towarzystwa.

Kiedy kobieta spod znaku Wodnik ma dziecko, z powodu naturalnej powściągliwości, nie okazuje temu gwałtownego entuzjazmu i nie demonstruje otwarcie, jak bardzo kocha swoje dziecko. Jednak od najmłodszych lat dziecko będzie dla niej osobowością. Kobieta spod znaku Wodnik nie będzie karać dziecka, ale nie będzie też zbyt opiekuńcza.

Główne zdjęcie: umbrella.green