Astrolodzy wymienili TOP-5 znaków zodiaku, przedstawicielki spod których dożyją do późnej starości.

Kobiety spod znaku Bliźnięta to osoby o niewyczerpanym optymizmie. Kochają życie we wszystkich jego przejawach i utrzymują dobry nastrój aż do starości. Ważne jest, aby dbały o kondycję, stale wykonywały ćwiczenia oddechowe i częściej spacerowały na świeżym powietrzu, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju jakichkolwiek chorób.

Wszechświat kocha kobiety spod znaku Byk. Są bardzo wytrzymałe i potrafią pokonać wszelkie trudności. Najważniejsze jest monitorowanie odżywiania i regularne badania lekarskie. Jednak te panie nie należą do tych, które przymykają oko na problemy zdrowotne.

Kobiety spod znaku Panny mogą również dożyć 85, a nawet 100 lat, jeśli tylko nie wdadzą się w niebezpieczne przygody. Mają doskonałą odporność, która nie przepuści żadnej infekcji. Panny mogą całkowicie polegać na krewnych, na starość na pewno nie zostaną pozostawione same.

Kobiety spod znaku Strzelec uwielbiają hałas, zgiełk, ale to nie wyczerpuje ich zapasów organizmu. Te panie dobrze wiedzą, kiedy można i nawet wskazane, żeby odpocząć. W młodości mają problemy z nałogami, ale później to mija.

Kobiety spod znaku Koziorożec są obdarzone silną energią i pozostają aktywne do późnej starości. Nie pielęgnują smutnych myśli i z otwartym sercem i duszą idą w kierunku nowych odkryć. Te panie uwielbiają uprawiać sport, więc nigdy nie wyglądają na swój wiek. Aby dożyć 100 lat, wystarczy, że zignorują konsumenckie nastawienie niektórych osób.

Główne zdjęcie: vm.ru