Wszyscy żyjemy w społeczeństwie pełnym stereotypów (witaj Manizhe i jej Russian Woman) o tym, w jakim wieku trzeba poznać prawdziwą miłość, urodzić dziecko, zbudować karierę itp. Ale co, jeśli dużo później przyjdzie do kogoś to piękne uczucie? I jeśli bratnia dusza pojawia się dość późno w życiu, będąc już w wieku dojrzałym? Jeśli wierzyć niemieckim astrologom z „rodziny” ELLE, te pięć znaków skłania się do takiej decyzji: wiedzą, jak cieszyć się życiem i czekają na niekończący się okres romantyczny.

Byk

Byk kocha piękne życie. Tan znak zodiaku wie, jak otrzymać jak najwięcej ze wszystkiego, co mu się przydarza, i jest prawdziwym koneserem piękna. Do pełnego szczęścia czasami brakuje im tylko odpowiedniego partnera. Ale w sprawach miłosnych wierny Byk z reguły nie potrafi się rozluźnić. Jednak według horoskopu nie jest to wcale powód do niepokoju. Szansa, że ​​Byk nieco później w życiu odnajdzie wielką miłość, jest bardzo, bardzo duża.

Bliźnięta

Bliźnięta to jeden z najbardziej niepoważnych znaków, a miłe znajomości i przyjemności miłosne przytrafiają im się przez cały czas. Ten niezależny znak zodiaku nie spieszy się z poważnym związkiem. Zamiast tego Bliźnięta cieszą się życiem i wszystkim, co ma im do zaoferowania. Mimo to nie można uciec od losu i, zgodnie z większością przewidywań, w dość dojrzałym wieku Bliźnięta są w stanie znaleźć miłość i czuć się szczęśliwymi.

Rak

Emocjonalne i wrażliwe Raki są zwykle bardzo ostrożne w kontaktach z nowymi znajomymi. Zbyt często przedstawiciele spod tego znaku mają złamane serca… W pewnym momencie Rak postanawia, że ​​o wiele wygodniej jest mu niezawodnie ukryć swoje serce przed innymi. To właśnie wśród Raków są przede wszystkim single. Ale według horoskopu nie powinni tracić nadziei i wiary w ludzkość. Szczęście i miłość (a nie kolejne rozczarowanie) na pewno do Ciebie przyjdzie, może trochę później niż do innych.

Waga

Wagi są bardzo pilnują swoją wewnętrzną równowagę. Przedstawiciele żywiołu powietrza dążą do harmonii zarówno w swoim otoczeniu, jak i w miłości. Dlatego Waga jest również ostrożna w wyborze partnera i woli spędzać więcej czasu na szukaniu odpowiedniej i rzetelnej osoby. „Szczęście przychodzi do tych, którzy potrafią czekać” – to powiedzenie zdecydowanie dotyczy osób spod znaku Waga. Wiedzą dokładnie, czego chcą od swojego partnera. Dlatego jeśli ten znak cię wybrał, oznacza to, że w jego oczach jesteś absolutnym ideałem.

Ryby

Ryby są znane jako najbardziej marzycielski znak całego astrologicznego tuzina. Nic dziwnego, że w młodym wieku wymyślają dokładnie, jak powinien wyglądać ich książę na białym koniu, a z wiekiem tylko podnoszą poprzeczkę potencjalnym partnerom. W żadnym wypadku nie wycofuj się pod presją społeczeństwa i nie rezygnuj ze swoich pragnień. Nawet jeśli sytuacja wydaje się teraz beznadziejna, dopiero trochę później znajdziesz wielką miłość. Marzenia się spełniają!

Główne zdjęcie: elle.ru