To zupełnie normalne, że po rozstaniu tracimy ciepłe uczucia do byłego partnera. Są jednak sytuacje, w których, niezależnie od tego, jak się skończył związek, nie da się zapomnieć o danej osobie. Różne metody psychoterapii, oczyszczanie świadomości i przestrzeni, niekończące się rozmowy z przyjaciółmi - wszystko na próżno. Dlaczego nie można wyrzucić niektórych ludzi z pamięci i na czym polega sekret ich magnetyzmu?

Lew

Osoby urodzone pod tym znakiem są szczególnie namiętne. Większość ludzi spod tego znaku jest bardzo hojna, kochająca, pozytywna i wspierająca. Zarówno mężczyźni jak i kobiety z tego znaku są przyzwyczajeni do dominacji: kiedy czegoś potrzebują, są niezwykle uporczywi. Jeśli Lew się zakocha, zrobi wszystko, co możliwe dla swojej bratniej duszy. Na pewno w czasie trwania związku sprawi swojemu partnerowi wiele niespodzianek, o których będzie niezwykle trudno zapomnieć.

„Po zerwaniu z osobami spod znaku Lew, nieprzyjemne chwile, których musiało być wiele, szybko znikają. Jednak miłe wspomnienia, jak i osoba spod znaku Lew, na długo nie opuszczą byłego partnera.”

Astrologowie twierdzą, że większość osób spod tego znaku utrzymuje relacje ze swoimi byłymi nawet po latach. Nie jest to zaskakujące, ponieważ nie ma możliwości, aby zapomnieć o relacjach z tak charyzmatyczną i pociągającą osobowością. Byłe partnerzy osób spod znaku Lew zgodnie przyznają, że wywarły ogromne wrażenie nie tylko na nich samych, ale także pozostawiły ślad w życiu, które bardzo się zmieniło. Związek z Lwem jest z pewnością jedną z najbardziej żywych i pamiętnych romantycznych przygód w ich życiu.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnik są przyzwyczajone do bycia niezależnymi, jednak starają się pokazać swoje najlepsze cechy we wszystkim czego się podejmują. Co powiedzieć o miłości? Niewątpliwie taki związek romantyczny długo nie zostanie zapomniany przez partnera Wodnika. Ale, niestety, szanse na to, że okaże się to długotrwałe, są niewielkie.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są wrażliwe i jednocześnie bardzo silne. Są pewne siebie i co jest jeszcze bardziej niezwykłe, zaszczepiają tę pewność siebie tym, którzy ich otaczają. Z czasem ich partnerzy nie wyobrażają już sobie życia bez „wiecznego generatora”, tak silnie inspiruje ich Wodnik. Dlatego po zerwaniu z tymi osobami uczucie wewnętrznej pustki może nie opuszczać ich przez dość długi czas. Często ta tęsknota za tym, co bezpowrotnie utracone, przeradza się w zjawisko chroniczne. Astrologowie radzą, aby dwa razy zastanowić się przed nawiązaniem związku romantycznego z przedstawicielami spod tego znaku.

Strzelec

Osoby spod znaku Strzelec mają duże poczucie humoru, są energiczne, towarzyskie i dociekliwe. Te pozytywne cechy wpływają na życie tych, którzy są wokół nich, zwłaszcza partnera, w lepszy sposób. Jedną z najbardziej niezwykłych umiejętności ludzi spod znaku Strzelec jest przekształcanie najbardziej nieistotnych i przyziemnych działań w prawdziwą przygodę. Nawet pójście do sklepu z taką osobą może stać się wcale nie męczącą, a przyjemną rozrywką. Pozytywna energia, którą dzieci Jowisza wypełniają życie ukochanej osoby, nie da się zapomnieć.

Skorpion

Nie jest też łatwo zapomnieć o osobie spod znaku Skorpion. Nawet jeśli związek zakończył się na negatywnej nucie, i prawie nienawidzisz byłego partnera, złość na niego będzie długo graniczyć z uczuciami miłosnymi, co nie będzie takie łatwe! Skorpiony to ludzie odważni, uparci, zaradni i niewątpliwie pełni pasji. Nie uciekają od najbardziej nieprzyjemnych sytuacji i problemów, starają się je rozwiązywać. Przedstawiciele spod tego znaku są przyzwyczajeni do mówienia swojej drugiej połówce prawdy i informowania o swoich szczerych uczuciach, a nie mówienia tego, co partner chciałby usłyszeć.

Skorpion łączy w sobie również wiele innych cech, które czynią z niego niesamowitego kochanka. Po pierwsze, większość osób spod tego znaku potrafi umiejętnie manipulować ludźmi. Doskonale rozumiejąc psychologię, potrafią pociągnąć za odpowiednie sznurki. Jego niezależność i wyjątkowość jest godna podziwu. Warto też zauważyć, że taka osoba jest zawsze inna: może być zarówno twarda, zimna, jak i delikatna, nadmiernie romantyczna. Połączenie tych cech nie pozwoli zapomnieć o osobie spod znaku Skorpion przez długi czas.

Główne zdjęcie: uznayvse