Musisz uważać na te znaki zodiaku - pomimo całej szczerości, charyzmy i uroku wielu nazywa je frywolnymi. Nasz ekspert Mehdi Ebrahimi Wafa pomoże Ci to rozgryźć i nie pozwoli się poparzyć.

5 MIEJSCE – RAK

Czego nie zrobi Rak, aby zapamiętać ten moment tu i teraz? To się nazywa odwaga! I w tym stanie Raki są gotowe do szaleństwa i frywolnych działań. Jak mówią, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Tylko tu i teraz!

4 MIEJSCE – KOZIOROŻEC

Znak ten jest bardzo osobliwy i nie może być przewidywalny ani „poprawny” ze względu na naturalne cechy. Koziorożec łączy w sobie to, co się ogólnie nie łączy: upór i uległość, bunt i spokój (czasem bezczynność), a także frywolność w pewnych okresach życia jest bardzo możliwa!

3 MIEJSCE – PANNA

Trudno sobie wyobrazić Panny bez tej niesamowitej cechy charakteru. Są zdolne do takich działań, których nie da się wymazać z pamięci do końca życia. Lekkość, szaleństwo, wrodzone poczucie optymizmu - to wszystko w połączeniu daje bardzo frywolny koktajl, którym Panna może poczęstować!

2 MIEJSCE – BLIŹNIĘTA

Bardzo ciekawa sytuacja. Bliźnięta nie cechuje się frywolnością ze względu na to, że znak jest dążący do celu, skoncentrowany, odpowiedzialny, ale mimo to zdarzają się momenty czy okresy „resetu”. I tutaj jest bardzo prawdopodobne, że nastąpi rozkwit frywolności „bliźniaczej”. I to właśnie ten znak go wyróżnia - hojność.

1 MIEJSCE – STRZELEC

Z natury Strzelec to wojownik, gracz, myśliwy. I nie może obejść się bez frywolności. Strzelec wyróżnia się samokontrolą, którą doskonale posiada, w przeciwieństwie do innych znaków zodiaku. Frywolność to część życia, jedna z zasad. A Strzelec umiejętnie to wykorzystuje!

Główne zdjęcie: starhit.ru