Astrologowie nazwali 5 ulubieńców fortuny.

I chociaż każda reguła ma swój własny wyjątek, nadal możesz wyróżnić faworytów fortuny w oparciu o typowe cechy zodiaku, do tego również możesz sprawdzić stosunek każdego znaku zodiaku do pieniędzy.

TOP-5 najbogatszych znaków zodiaku

Piąte miejsce – Koziorożec

Pierwszym kluczem do niezliczonego bogactwa są niewyczerpane rezerwy cierpliwości Koziorożca. W dodatku przedstawiciele spod tego znaku są ascetyczni, nawet jeśli pozwala na to wynagrodzenie, co również wpływa na poziom oszczędności finansowych.

Co prawda biorąc pod uwagę powolność Koziorożca, otrzyma bogactwo gdzieś bliżej emerytury, kiedy w końcu zdecyduje się założyć własną firmę.

Czwarte miejsce – Baran

Baran uwielbia proces zarabiania pieniędzy: dla niego jest to jak gra hazardowa, w której liczby na koncie bankowym są „punktami”.

Jednocześnie ma pojęcie, ile potrzeba do szczęścia. A wszystko co jest w nadmiarze, Baran jest gotowy przekazać w ramach darowizny na cele charytatywne lub zainwestować w ciekawe projekty.

Trzecie miejsce – Skorpion

Receptą Skorpiona na pieniądze jest dużo uporu i równie dużo arogancji. Skorpion sam o tym wie. Nie wstydzi się niepowodzeń i upadków, nie zgadza się na mniej, nie ma wybuchów marnotrawstwa ani litości dla biednych krewnych, więc Skorpion z pewnością zadba o swoje dzieci, a nawet wnuki.

Drugie miejsce – Byk

Byk ma specjalne rytuały, aby przyciągnąć pieniądze.

W przeciwieństwie do innych znaków zodiaku Byk nie jest kolekcjonerem ani hazardzistą. Ma z góry jasno określony plan zakupów z szacunkowymi cenami. I to marzenia o kupnie własnego jachtu lub wyspy pomagają mu w dążeniu do dobrobytu finansowego.

Pierwsze miejsce – Panna

Panna ma kilkanaście skrytek w różnych miejscach. Ponadto wyraźnie prowadzi własny monitoring finansowy: wie gdzie, na jakim koncie i ile ma pieniędzy - i na co zostaną wydane. Również pilnuje krewnych pod tym względem.

Nikt inny na świecie nie ma takiej pasji do pieniędzy, zapewniają o tym astrolodzy.

Główne zdjęcie: volkovysk.by