Rozstania są trudne, smutne i bolesne, zapewne każdy w życiu przez nie przechodził. Związek kończy się nagle, przez co nie do końca wiesz, jak sobie z tym poradzić. Po przejściu przez ciężką próbę, powoli dochodzisz do siebie i ruszasz dalej ze swoim życiem. Ostatecznie jesteśmy szczęśliwsi i lepiej się czujemy - zupełnie jak w filmach. Jaki jest więc najlepszy sposób na poradzenie sobie ze złamanym sercem? Nie ma na to żadnego sposobu, dla każdego jest to coś innego. Osoby spod tych 6 znaków zodiaku radzą sobie najgorzej, a raczej w ogóle nie mają pojęcia, jak poradzić sobie z rozstaniem.

Baran

Niektórzy ludzie krzyczą i płaczą, aby uwolnić swoje emocje po rozstaniu. Jednak Baran wyraża je o wiele agresywniej, może nawet walić w ścianę pięściami, rozbijać i łamać wszystko co zobaczy, aby wyrazić swój gniew i wyobrazić sobie jak bije człowieka, który wyrządził mu krzywdę. Najlepszym rozwiązaniem będzie zaczekać, aż ten okres minie i Baran się uspokoi. Ewentualnie można dać w prezencie worek bokserski, aby mógł wyładować negatywne emocje.

Byk

Byk wierzy, że jego świat już nigdy nie będzie taki sam i że nigdy więcej nie zdoła pokochać żadnej osoby. Ten znak bardzo ciężko radzi sobie z zerwaniem i się smuci przez bardzo długi czas. Odwołuje wszystkie swoje plany i nie chce nic robić, pogrążając się w depresji. Byk przez wiele dni będzie chodził po domu w tej samej piżamie, a w najgorszym wypadku nie będzie chciał wstać z łóżka. Tylko najlepsi przyjaciele lub bliscy są w stanie mu pomóc.

Lew

Lew po prostu będzie płakał przez dłuższy czas. Rzecz w tym, że wszyscy myślą, że Lew czuje się w porządku: niczym robot wstaje, ubiera się rano i przeżywa swój zwykły dzień, ukrywając wszystkie swoje emocje. Jest to dla niego bardzo przykre, więc kiedy w końcu zostaje sam i wszystkie drzwi są zamknięte, Lew daje upust swoim emocjom. Prawdopodobnie przykryje się kołdrą i będzie szlochał, dopóki nie zaśnie. I tak mija dzień za dniem! Spróbuj zachęcić Lwa do rozmowy i poczęstuj go lodami, aby nie czuł się samotny i przygnębiony.

Skorpion

Skorpion w ogóle nie potrafi poradzić sobie z rozstaniem, ponieważ wszystko w jego życiu musi być idealne. Stara się kontrolować wiele rzeczy, zwłaszcza innych ludzi. Jednak bez względu na to, jak bardzo Skorpion usiłuje to wszystko robić, nie może wyleczyć swojego złamanego serca, ani nie może naprawić pewnych rzeczy. Bądź cierpliwy wobec Skorpiona, aby nauczył się dostosowywać do sytuacji.

Koziorożec

Gdy ktoś złamie Koziorożcowi serce, trudno mu panować nad jakimikolwiek emocjami - zresztą nie potrafi ich kontrolować. Ma wybuchowy charakter, więc nie powstrzymuje się i wyładowuje swój gniew. W tym okresie powinieneś trzymać się z dala od Koziorożca, a przynajmniej nie gniewać się na niego, gdy mówi coś krzywdzącego. Koziorożec jest pogrążony w smutku i będzie się tak zachowywał przez długi czas, aż jego rany się zagoją.

Ryby

Ryby nie potrafią poradzić sobie ze złamanym sercem, ponieważ nie wiedzą, jak zaakceptować i odpuścić sytuację. Ten znak ciągle przegląda stare zdjęcia i czyta SMS-y, kiedy wszystko było inaczej. Ryby nieustannie zastanawiają się, czy istnieje szansa na to, by partner wrócił, a jeżeli tak to co należy zrobić. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić dla Ryb w tym czasie jest to, aby być dobrym przyjacielem dla nich i być obok, aby pomóc im przez to przejść.

Główne zdjęcie: esotericblog