Astrologowie wymienili pięć znaków zodiaku ze świetlistą aurą, do których ludzie się przyciągają. To oni emanują światłem i z łatwością rozwiązują wszystkie życiowe problemy, służą radą i podpowiadają innym, jak osiągnąć sukces.

Wielu osobom znane jest powiedzenie „ludzi nigdy nie spotyka się przez przypadek”. Zresztą obserwacje astrologów konsekwentnie dowodzą, że to prawda. Każdy znak zodiaku ma unikalną energię i aurę, ale tylko osoby spod tych 5 znaków zodiaku emanują pozytywną energią, która przyciąga tych, którzy są wokół nich.

1. Byk

Byk ma wielkie serce. Zupełnie nie są zdolni do zazdrości, zemsty, osądzania, czy robienia złych rzeczy. Są najlepszymi doradcami i wiernymi przyjaciółmi. Potrafią wspierać i uspokajać. Jednocześnie są życzliwi nie tylko wobec swoich bliskich, ale także wobec innych osób z otoczenia. Byka cechuje człowieczeństwo, współczucie, miłość do najbliższych. Te cechy sprawiają, że są najżyczliwszymi z ludzi i zmieniają kolor swojej aury na biały. Mając u swego boku Byka, to jak wygrana na loterii.

2. Panna

Panna zawsze pomaga ludziom. Skrytość i powściągliwość ukrywa bogaty świat wewnętrzny. Są to osoby uduchowione, które nie są pozbawione rozsądku i poczucia odpowiedzialności za innych. Pomagają niezależnie od cudzych wad. Panny nie trzeba o nic prosić: od razu wyczują, co jest nie tak, będą wspierać i zrobią wszystko, by rozwiązać powstały problem. Rozsądne i obiektywne Panny wiedzą, jak rozwiązać wszelkie problemy, a ich perfekcjonizm popycha je do zmiany świata na lepsze. Osoby spod tego znaku są pozbawione złośliwości i nie potrafią kogokolwiek wykorzystać, kierują się wyłącznie dobrymi intencjami.

3. Waga

Odpowiedzialne i miłe osoby spod znaku Wagi promieniują życzliwością. Ich pozytywne nastawienie do życia, ciekawość świata, optymizm zawsze przyciągają ludzi. Waga nigdy nie rezygnuje z powodu trudności, radząc sobie z rozwiązywaniem własnych i cudzych problemów. Ich jedynym problemem jest to, że są zbyt otwarci, a to czasem prowadzi do kłopotów w życiu osobistym. Okazuje się, że nawet bliscy ludzie czasem korzystają z dobroci osób spod tego znaku. W tym samym czasie Waga nie jest naiwna, ale wielkie serce tych osób czasami nie pozwala im myśleć rozsądnie: są gotowe do wszelkich poświęceń w imię miłości i pomocy innym.

4. Wodnik

Osoby spod znaku Wodnik są najżyczliwszymi ze wszystkich. Cechuje je życzliwa, wrażliwa dusza. Nigdy nie odmówią udzielenia pomocy, zawsze wesprą radą, ponieważ ich serce jest otwarte na potrzeby i problemy ludzi. Wodniki to wyjątkowi przedstawiciele zodiakalnego kręgu: nie są zdolni do złych rzeczy, wszystkich traktują z miłością, także tych, którzy ich zdradzili. U wielu osób wywołuje to zdumienie lub nawet kpinę, a dopiero potem - szacunek. Sam fakt, że Wodnik nie chce marnować swojej energii na zemsty, intrygi, jest godne podziwu. Są przy tym bardzo spostrzegawczy: zawsze analizują to, co się dzieje, wyciągają właściwe wnioski i pomagają innym nie potknąć się podczas wyboru właściwej ścieżki.

5. Ryby

Obok osób spod znaku Ryby chce się przebywać, przejść obok nich obojętnie nie jest możliwe. To urocze i sympatyczne osoby. Ryby zawsze wesprą, pocieszą, pomogą uporać się z życiowymi problemami. Przedstawiciele spod tego znaku to otwarci i szczerzy ludzie, którzy nie mają skłonności do czynienia złych rzeczy. Posiadają świetlistą aurę, a także mądrość, filozoficzne podejście do życia, współczucie i życzliwość. Ryby są impulsywne, czasem zamknięte w sobie, ale tylko dlatego, że są bardzo wrażliwe. To właśnie ich wrażliwość pomaga im trafnie rozpoznawać nastroje i uczucia innych.

Taka aura to rzadkość, której nikt po prostu nie dostaje, można ją zdobyć tylko poprzez rozwój duchowy, rozwój osobisty, poznawanie prawdy i pomaganie ludziom.

Eksperci przypominają, że wewnętrzne światło świadczy o wysokim poziomie świadomości danej osoby, wskazuje na jej wewnętrzny głos i niezłomność w wyznawanych zasadach i sposobie patrzenia na życie.

Główne zdjęcie: kakao.im