Każdy z nas ma swoje własne pole energetyczne. Jeśli jest ono niewystarczająco silne, może być wykorzystane do tego, by wpływać na ludzi, by narzucać im własne zasady. Zapewne odczułeś, że w kontakcie z niektórymi osobami następuje spadek energii i brak humoru. Wszystko to jest konsekwencją negatywnych wpływów.

Jednak istnieją osoby, które potrafią odepchnąć negatywną energię. I co ciekawe, bardzo często nie są tego świadome.

Nr 3 - Koziorożec

Koziorożce są dość praktyczne. Nie praktykują ezoteryki. Koziorożce opierają się tylko na faktach. Zawsze mają własne zdanie i nigdy nie będą postępować wbrew własnym zasadom.

Kiedy Koziorożce czują, że komunikacja z daną osobą nie jest przyjemna, natychmiast starają się zakończyć rozmowę. Ponadto istnieje coś takiego, że jeśli ktoś będzie zazdrościć Koziorożcowi lub życzyć mu złych rzeczy, to wszystko szybko wróci do niego.

Dodatkowo taka osoba nie będzie miała wystarczająco sił i może zachorować. Lepiej więc nie wchodzić Koziorożcowi w drogę.

Nr 2 - Bliźnięta

Bliźnięta bardzo łatwo znajdują wspólny język, nawet z zupełnie obcą osobą. Osoby spod tego znaku mogą spędzić mnóstwo czasu na rozmowach - naprawdę to uwielbiają. Podczas rozmowy Bliźnięta podświadomie pozbywają się negatywnej energii. Robią to w bardzo łatwy sposób.

Bliźnięta wiedzą, jak zbudować wokół siebie nieprzenikniony mur, który zwróci wszystko, co zostało powiedziane, z powrotem do osoby, z którą w tym momencie rozmawiają. Bliźnięta nie zwracają uwagi na krytykę i sarkazm. Potrafią odepchnąć całą negatywną energię z powrotem.

Najlepszą obroną jest atak, co jest zasadą, którą kierują się Bliźnięta. To pomaga im oprzeć się presji innych i nie pozwala na to, by ktoś im rozkazywał.

Nr 1 - Ryby

Chociaż osoby spod znaku Ryby są bardzo wrażliwe na otaczający je świat, jednak nie pokazują tego po sobie. Mają swoje wewnętrzne sanktuarium i wiedzą, jak się tam ukryć.

Ryby mogą przestać się skupiać na rozmowie z daną osobą, tak że nie będą w stanie nawet zrozumieć o co w niej chodzi. Ryby zachowują się w ten sposób, gdy zdają sobie sprawę, że dana osoba jest źródłem negatywnej energii.

W ten sposób Ryby chowają się w swoim wewnętrznym kokonie. Często Ryby potrafią odepchnąć negatywną energię w stronę osoby, z którą rozmawiają. Robią to na poziomie podświadomym. Dlatego lepiej nie eksperymentować z osobami spod znaku Ryby.

Główne zdjęcie: all4soul.com