Gdybym wiedział, że upadnę, to bym usiadł ... Każdy z nas myślał tak z irytacją za każdym razem, popełniając głupi błąd.

Czasami pozornie nieistotny drobiazg okazuje się fatalny i rujnuje całą sprawę w zarodku. A szczęście, które było o rzut kamieniem, mija, pozostawiając po sobie uczucie gorzkiego rozczarowania i złości.

Chciałoby się nauczyć rozpoznawać z góry: która ścieżka prowadzi do sukcesu, a która prowadzi do nieuchronnej porażki. Niektórzy naprawdę to robią.

Mają zwierzęcy instynkt do kłopotów, a najbardziej przebiegły lis pozazdrości zręczności, z jaką omijają pułapki.

Astrolodzy uważają, że przedstawiciele pięciu znaków zodiaku posiadają potężną intuicję lub, mówiąc prościej, „spryt”. Wygląda na to, że mają przeświadczenie do kłopotów i nie będzie im trudno rozpoznać ukryty podstep w najbardziej kuszącej ofercie.

Tacy ludzie nie padną ofiarą oszustów, a jeśli chcą, mogą zrobić głupka z każdego.

Raki nie bez powodu uważane są za najbardziej ostrożnych przedstawicieli zodiaku. Są naprawdę bardzo ostrożni i uważają na szczegóły.

Niemożliwe jest, aby wziągnąć Raka do wątpliwego interesu. Przedstawiciele tego znaku działają pewno, dokładnie sprawdzając wszystko więcej niż raz. Ale nie tylko uważność i precyzyjne obliczenia ratują ich przed pochopnymi czynami.

Głównym czynnikiem sukcesu Raka jest ich niesamowita intuicja. Nawet jeśli na zewnątrz wszystko jest gładkie, a sprawdzenie nie ujawniło nic podejrzanego, ale szósty zmysł uparcie szepcze przedstawicielom znaku: „nie powinniście tego robić”, to na pewno go posłuchają i tym samym unikną większych kłopotów.

Ryby to kolejny przedstawiciel żywiołu wody, który może pochwalić się wyjątkową intuicją. Przedstawiciele tego tajemniczego znaku od czasu do czasu otrzymują wskazówki od Wszechświata, sami nie bardzo rozumiejąc, jak to działa.

Często zdarza się, że Ryby wiedzą na pewno, że czegoś kategorycznie nie należy robić i dlaczego nie potrafią wyjaśnić. Z tego powodu ci, którzy jeszcze nie spotkali się z wyjątkowymi zdolnościami Ryb, mogą po prostu im nie wierzyć i nie słuchać ich dziwnych rad, sprzecznych prawom logiki.

Jednak wkrótce ci niewierzący będą musieli przeprosić przedstawicieli znaku, upewniając się o dokładności ich tajemniczych przewidywań.

Bliźnięta są z natury obdarzone zwierzęcym instynktem do trudności. W końcu nie bez powodu są znani jako faworyci Fortuny, którzy zawsze mają szczęście.

Jednak źródło ich niesamowitego szczęścia leży znacznie głębiej niż tylko szczęśliwy zbieg okoliczności. Przedstawiciele znaku aktywnie współdziałają z innymi, wychwytując określone impulsy w procesie komunikacji, dające im wskazówkę na poziomie podświadomości.

Posiadając elastyczny umysł i zdolność do natychmiastowego przetwarzania informacji, Bliźnięta dochodzą do pewnych wniosków, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, co się naprawdę wydarzyło.

Ale to pozwala im uniknąć lekkomyślnych działań, które stają się kluczem do sukcesu przedstawicieli znaku i dają początek konwencjonalnej mądrości o ich fantastycznym szczęściu.

Koziorożce zawsze dokładnie obliczają każdy swój krok, próbując uchronić się przed błędami. Ale nie tylko to pozwala im ominąć wszystkie przebiegłe pułapki tak łatwo i przypadkowo, jakby w ogóle ich nie było.

Przedstawiciele znaku doskonale rozumieją ludzi. Mogą nawet nie ujawniać, że z łatwością domyślili się o podstępnych planach cwaniaka i do końca trzymają go w napięciu, ciesząc się rywalizacją umysłów, gdzie z definicji nie mają równych przeciwników

Wychodząc z trudnej sytuacji z honorem, Koziorożce pędzą naprzód, jakby nic się nie stało. Przecież wiedzą na pewno, że potrafią zręcznie uniknąć kłopotów w przyszłości.

Wodniki to kolejni przedstawiciele zodiaku, którzy zawsze wiedzą na pewno: kiedy można wykonać decydujący krok, a kiedy lepiej usiąść na uboczu.

Niesamowity spryt Wodnika budzi podziw i zazdrość innych. Niewielu może z nimi konkurować, jeśli chodzi o umiejętność wyczuwania kłamstwa za kiloment i łatwo wywlec kłamców na swiatło dzienne.

Główne zdjęcie: google.com