Każda osoba ma aurę, niezależnie od tego, czy przyznaje jej istnienie, czy nie. To jest to specjalne pole energetyczne, które otacza nas niewidzialną tarczą.

Aura bywa ciemna, odrażająca i lekka, która przyciąga innych jak silny magnes. Komunikacja z właścicielami czystej aury jest łatwa i przyjemna.

Wydają się emitować specjalne wewnętrzne światło, które rozgrzewa duszę i daje nadzieję.

Przy takich ludziach rodzi się rozkoszne uczucie spokoju i błogości. Wszystkie problemy ustępują, a zmęczenie i smutek znikają bez śladu.

Astrologowie uważają, że wśród czterech znaków zodiaku najczęściej można spotkać właścicieli czystej aury.

Bliźnięta to najbardziej dobroduszni i przyjaźni przedstawiciele zodiaku. Ich jasna, czysta aura przyciąga do nich ludzi.

Po kilku minutach komunikacji z przedstawicielem znaku nawet nowi znajomi mają poczucie, że znają się przez całe życie. Wszelkie napięcie i czujność szybko znikają, a zastępuje je zaufanie i poczucie wewnętrznej lekkości.

Bliźnięta wydają się promieniować dobrocią i hojnością na poziomie energetycznym. Zawsze są gotowi wspierać i rozweselać tych, którzy tego potrzebują.

Przedstawiciele tego przyjemnego znaku są obcy zazdrości, urazie, chciwości. Chętnie i radośnie dzielą się swoim ciepłem z innymi i pomagają patrzeć z optymizmem nawet na nieprzyjemne rzeczy.

Bliźnięta są bardzo otwartymi ludźmi, skłonnymi widzieć w każdym tylko dobro. Jednocześnie nie jest łatwo ich oszukać, ponieważ są bardzo sprytni i spostrzegawczy i zawsze wyraźnie rozumieją, kto jest przed nimi.

A ich jasna aura służy im jako niezawodna ochrona przed wszelkimi próbami wyrządzenia im krzywdy na poziomie energetycznym.

Wodnik to kolejny przedstawiciel elementu powietrza, który szczyci się niesamowicie czystą aurą. Wyróżnia ich szczególna duchowa szlachetność i mocne zasady życiowe, które nie pozwalają im popełniać niegodnych czynów.

Ludzie ciąganą się do Wodników, a oni z kolei chętnie poznają i komunikują się ze wszystkimi. Uprzedzenia są obce przedstawicielom tego znaku, wśród ich przyjaciół mogą być przedstawiciele różnych warstw społecznych, bo najważniejszy jest dla nich wewnętrzny świat człowieka.

Wodniki chętnie komunikują się z dobrodusznym żebrakiem, ale jest mało prawdopodobne, aby zechcieli kontynuować znajomość z okrutnym i cynicznym biznesmenem. Przedstawiciele znaku są podświadomie przyciągani do takich samych dobrodusznych ludzi, jak oni.

Wodniki odrzucają negatywne nastawienie i łatwo wybaczają nawet tym, którzy kiedyś ich obrazili, nie chcąc zatruwać swojej czystej duszy urazą i złością.

Komunikując się ze Strzelcem, ludzie odczuwają przypływ witalności i poprawę nastroju.

Pojawia się chęć do działania, a przygnębienie znika bez śladu. A wszystko dlatego, że przedstawiciele tego znaku mają krystalicznie czystą aurę i promieniują energią świetlną.

Nie mogą obojętnie przejść obok cudzego nieszczęścia i dołożą wszelkich starań, aby pomóc nawet zupełnie obcej osobie. A Strzelec nie może znieść, gdy ktoś jest smutny.

Zawsze są gotowi rozweselić Cię zabawnym żartem i pomóc spojrzeć na sytuację w pozytywny sposób. Będąc bardzo hojnymi, mogą dzielić się wszystkim, co mają, nie prosząc o nic w zamian.

Strzelec czują śię szczęśliwi, gdy mogą komuś pomóc. Każdego dnia robią dobro, chcąc zobaczyć wokół siebie jak najwięcej szczęśliwych twarzy.

Panny mogą wydawać się zbyt skrytnymi, obojętnymi i zrównoważonymi ludźmi. Ale pod zewnętrznym chłodem jest czysta dusza i dobre serce.

Przedstawiciele tego znaku dążą do ideału i starają się uczynić nasz świat lepszym miejscem. Zmiany zawsze rozpoczynają od siebie, ponieważ stawiają wobec sobie najwyższe wymagania.

Panny są obce zazdrości i chciwości. Wszystko, co robią dla dobra innych, jest podyktowane najjaśniejszymi bezinteresownymi motywami.

Panny są bardzo rzetelne i uczciwe. Możesz na nich polegać z pewnością w każdej sytuacji.

Przedstawiciele tego znaku to dobrzy lojalni przyjaciele. Czasami tylko Panna jest w stanie powiedzieć całą prawdę osobiście, gdy inni kłamią i udają.

Główne zdjęcie: google.com