Niedostępne dziewczyny ekscytują męskie umysły i inspirują ich do wyczynów. Która z przedstawicielek horoskopu jest prawie niemożliwa do ujarzmienia, powie ranking najbardziej niedostępnych znaków zodiaku.

1 miejsce - Lew

Żyje we własnym świecie i w ogóle nie zwraca uwagi na otaczających ją ludzi. W zasadzie nie reaguje na zaloty swoich wielbicieli i jest z nimi zdecydowanie zdynstansowana. Lwica nie pozwala sobie na okazywanie prawdziwych emocji. Jest zawsze beznamiętna i zimna. Tylko prawdziwy wojownik może ją zdobyć za pomocą bohaterskich czynów.

2 miejsce - Wodnik

Pani ze zwiększonymi wymaganiami wobec wybranego. Kandydat na jej rękę i serce musi być we wszystkim doskonały. Adoranci wokół niej zupełnie nie nadają się do roli partnera życiowego. Wybredna dziewczyna nadal marzy o „tym właściwym” i cieszy się samotnością.

3 miejsce - Strzelec

Niesamowicie czarująca i niesamowicie atrakcyjna. Doprowadza mężczyzn do szaleństwa i jest stale otoczony przez fanów. Dama o żelaznym charakterze. Nie była przyzwyczajona do proszenia o pomoc i sama radzi sobie ze wszystkimi trudnościami. Traktuje facetów jak lojalnych towarzyszy, ale nikomu nie otwiera swojego serca. Zdecydowaną dziewczynę może wzruszyć szaleniec, który jest gotowy podbić Everest dla niej.

4 miejsce - Rak

Słodka i czarująca nieśmiała kobieta. Uważa, że to nie na miejscu zagadywać do mężczyzny i patrzeć mu prosto w oczy. Zachowuje się jak królowa nie do zdobycia, której ręki i serca są godne tylko najbardziej przyzwoite książęta na całym świecie. Aby wzbudzić jej zainteresowanie, gwiazdy zalecają wytrwałość, uporczywość i aktywne wyrażanie swojego uczucia.

5 miejsce - Baran

Dumna, niezależna i samodzielna. Nie zauważa mężczyzn i nie reaguje na ich zaloty. Przyciągnięcie jej uwagi jest niemożliwe. Astrolodzy radzą zakochanym panom, aby podziwiali sukcesy zawodowe kobiety i okazywali zainteresowanie jej hobby. W tym przypadku można liczyć na odwzajemnienie uczuć.

6 miejsce - Waga

Oaza spokoju. Niewzruszona i obojętna. Nie imponują jej tradycyjne zaloty i komplementy. Przejdzie obok zakochanego wielbiciela ze wspaniałym bukietem kwiatów. Dumny i zdecydowany lider, który uparcie dąży do celu, może zasłużyć na jej przychylność.

Główne zdjęcie: google.com