Z którymi mężczyznami będziesz miała bardzo trudny czas.

Pomimo tego, że wybieramy bratnią duszę na podstawie własnych uczuć, które powstają w obecności danej osoby, pewne rzeczy w dalszym rozwoju relacji można w pewnym sensie przewidzieć, wiedząc, w którym dniu miesiąca dana osoba się urodziła. Dzisiaj porozmawiamy o mężczyznach, którym, bardzo trudno jest zbudować długotrwały związek z jedną kobietą.

Mężczyzna Panna

Jeden z najbardziej dumnych znaków, który zawsze zna swoją wartość. Panny z reguły nie mają ochoty gromadzić wokół siebie jak największej liczby partnerów - ci ludzie starannie wybierają swoją bratnią duszę. Na tym polega cały problem: rzadka kobieta zgodzi się tak bardzo dostosować do ideału wybrednej Panny. Mężczyzna urodzony pod tym znakiem poprawi cię w każdy możliwy sposób, udzieli cennych rad i sam podejmie decyzje. Nie trzeba dodawać, że dziewczyny uciekają od takich pedantów, nie oglądając się za siebie?

Mężczyzna Wodnik

Dość towarzyski znak, który nie narzeka na brak przyjaciół i ogólnie dla takiego mężczyzny nie ma problemu z poznaniem dziewczyny, która przyciągnęła jego uwagę. Ale wolność, niezależność i oddanie ideałom Wodnika często stają się w życiu ważniejszymi rzeczami niż miłość do jednej kobiety. Ten mężczyzna zawsze buduje ideał swojej kobiety, który w rzeczywistości rzadko mu odpowiada. W obliczu prawdy życiowej mężczyzna Wodnik spieszy się, by zerwać związek i raczej zacząć szukać nowej kobiety, która tym razem zdecydowanie powinna okazać się nie mitem, ale rzeczywistością. Czy warto wspominać, że mężczyzna prawie nigdy nie znajduje ideału?

Mężczyzna Rak

Jeden z najbardziej zmysłowych znaków, a przez to bardzo zakochowujący się y i niespokojny. Ci mężczyźni uwielbiają zastanawiać się nad jakością swojego związku, czego brakuje jego partnerce, w czym mogłaby być lepsza. Często znajduje brakujące cechy w nowej kobiecie, podczas gdy może być w poważnym związku, a mimo to mieć relacje na boku, bez żadnych wyrzutów sumienia. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, że najmniejsza niezgodność z ideami Raka oznacza, że już szuka kobiety, która wypełni tę pustkę. Bądź ostrożna.

Mężczyzna Bliźnięta

Najbardzie lekkomyslny i zmienny znak. Nic dziwnego, że ogromna liczba Bliźniąt to utalentowani i znani artyści. Z takim mężczyzną nigdy nie jest nudno, zwykle jest niesamowicie atrakcyjny i o tym wie, dlatego nie spieszy się z wejściem w poważny związek. Jeśli Bliźnięta biorą ślub, dzieje się to najczęściej po 40, a nawet wtedy kobieta musi się starać, aby mężczyzna widział więcej korzyści dla siebie w tym małżeństwie. Utrzymanie partnera jest po prostu niemożliwe, jeśli na horyzoncie pojawi się kobieta bardziej atrakcyjna pod każdym względem.

Główne zdjęcie: womanhit