Piękna połowa ludzkości jest bardzo kapryśna, a jednocześnie uroczo słodka i miła. Wśród znaków zodiaku są te, które są z natury bardzo dobre i te, które są bardzo złe. Chociaż w dużej mierze zależy to od osobowości.

Bliźnięta uosabiają wszechstronność. Z reguły aż pięć „kobiet” drzemie w jednym małym człowieku. Zmienność i wahania nastroju to ich cechy.

Jednak pomimo tego, że są zbyt emocjonalne, są z natury bardzo życzliwymi ludźmi. Nigdy nie zainicjują konfliktu. W istocie Bliźnięta nie są chciwe, zawsze gotowe przyjść na ratunek i dać z siebie wszystko, co mają.

Myśli kobiet są nieprzewidywalne, także jak ich czyny. Nigdy nie robią na złość innym, ze względu na rodzinę, z miłości, oddadzą wszystko.

Kobiety urodzone pod znakiem Wagi charakteryzują się życzliwością zarówno w dosłownym, jak i przenośnym tego słowa znaczeniu. Zawsze szukają kompromisu i, o dziwo, znajdują go.

Dążą do umiaru we wszystkim, a ich wdzięk i piękno przyczyniają się do odnalezienia harmonii w każdym biznesie. Nigdy nie ulegną nadmiernej emocjonalności, co jest ich zaletą.

Kobiety tego znaku charakteryzują się zwiększoną życzliwością i hojnością. Są zawsze bardzo dobrze wychowane i skromne. Ciężko jest znaleźć przeklinającą Wagę.

Jako znak ziemski Byk charakteryzuje się życzliwością w każdym znaczeniu tego słowa. Zawsze stoją mocno na nogach i traktują innych z życzliwością. Dotyczy to także drzew i naturę.

Otwartość na bliskich pomaga Bykowi widzieć tylko dobro w otaczających ich ludziach, czynić dobre uczynki i bezinteresownie podążać za miłością. Byk z reguły nie jest porywczy i konfliktowy, jeśli nie jest drażniony.

Byki są najlepszymi przyjaciółmi, które w razie potrzeby oddadzą ostatnią koszulę. Podadzą pomocną dłoń każdemu i nigdy nie przejdą tak po prostu obok płaczącego dziecka, a wręcz odwrotnie, poczęstują słodyczami i rozweselą.

Kobiety Byki to panie o wielkich sercach, gorące, drżące i kochające.

Panie spod znaku Strzelca to uczciwi i życzliwi ludzie. Serce nakazuje im poczucie sprawiedliwości, aby robili wszystko uczciwie. Jeśli ktoś bliski nagle zachoruje, ugotują słoik dżemu i przybędą na ratunek.

Zakochane panie spod znaku Strzelca rzadko ranią swojego partnera, wręcz przeciwnie, starają się dać mu radość i miłość. Herbata parzona z miłością, ekonomiczne podejście do rzeczy, umiejętność nie zwracania uwagi na negatywne strony bliskich pomaga im znaleźć kompromis i wzmocnić rodzinę.

Kochają z głębi serca, jeśli mają do wyboru pieniądze lub miłość, zawsze wybierają miłość. Nie są materialistkami, tylko bardzo praktyczne. Wiedzą, jak odróżnić dobro od zła i wiedzą, czego chcą.

Kobiety spod znaku Strzelca umiejętnie puszczają oczka i flirtują z młodym mężczyzną, którego lubią.

Główne zdjęcie: google.com