Trudno się z nimi porozumieć. Nawiązywać przyjaźnie, budować relacje lub pracować. Wszyscy mamy wady, ale nasi bohaterowie naprawdę mają najtrudniejsze charaktery. Poniżej opisano strategie ich zachowania. Pracuj nad swoimi negatywnymi cechami i stawaj się lepszy.

Ryby. Znak ten nieustannie wymaga dbania o siebie. Należy do kategorii ludzi, którzy zawsze obwiniają innych: „A ty?” To ulubione wyrażenie. Nie przyjmuje krytyki, natychmiast tłumaczy się i pyta „A ty?”, Będzie się kłócił, dopóki mu się nie przezna racji i że krytyka była błędna. Dociekliwi pod tym względem. Uważają się za decydujących, wszystkie osiągnięcia swoich dzieci, mężów i wszystkich innych uważają za własne i mówią, że to dzięki nim. Wierzą w to z całą powagą. Jeśli się zakochają, nie przyznają się do możliwości, że zostaną porzuceni, będą zawracać sobie głowę do końca, po prostu nie wierzą, że ktoś może ich odrzucić. Chcą, żeby wszystko byłó według ich żądania.

Panna. Powolna i pedantyczna, mądrzejsza niż wszyscy. Należą do kategorii ludzi, którzy będą żyć wiecznie. Myślą o wszystkim do takich drobiazgów, o których nikt by nie pomyślał. Lubią myśleć. Okropni dyskutanci, domyślnie uważają się za mądrzejszych od wszystkich, komentują i udzielają rad kiedy nie są proszeni, czym przeszkadzają wszystkim. Uważają, że każdy powinien myśleć w ten sam sposób co oni, w ogóle nie przyznają istnienia innych punktów widzenia.

Lew. Inni są zirytowani nadmierną pewnością siebie przedstawicieli tego znaku. Nadmiernymi wymaganiami i pragnieniem luksusu. Samolubni, często w ogóle nie mają lub mają niewielu przyjaciół, ze względu na swój charakter nie wybaczają, dlatego mogą pozostać sami. Ludzie tego znaku, nie są przywódcami w związkach, są bardziej jak księżniczka, o którą należy dbać. W ogóle nie tolerują krytyki, źle wypowiedziane słowo może zadecydować o losie waszych relacji. Lubi pochlebstwa, uważa się za mądrzejszego, piękniejszego itp. niż inni. Może odrzucić twój prezent, jeśli mu się to nie spodoba.

Główne zdjęcie: google.com