Które ze wszystkich dwunastu znaków zodiaku najlepiej zaopiekowałyby się tobą? Niżej przedstawiliśmy ranking znaków zodiaku, które bardzo chętnie opiekują się innymi i świetnie im to wychodzi. Są one idealnym materiałem na partnera, rodzica lub pielęgniarkę.

1. Rak

Osoby spod znaku Rak najzwyczajniej w świecie kochają dbać o innych ludzi. Zawsze upewniają się, że ich członkowie rodziny oraz bliskie im osoby zawsze mają dobrze w życiu. Pomagają także obcym osobom, dopiero co poznanym. Nigdy nie przchodzą obojętnie obok tych, którzy potrzebują pomocy. Raki pomagają bezwarunkowo, z czystego serca i nigdy nie oczekują nic w zamian, w szczególności pieniędzy.

2. Waga

Osoby spod znaku Waga są bardzo empatyczni oraz zawsze nastawieni na pomoc innym osobom. Wagi lubią pomagać tak bardzo, że czasami zapominają o swoich problemach i o tym, że sami też potrzebują pomocy. Nigdy nie odmówią potrzebującym ich pomocy i zawsze poratują ich rzeczami oraz radami.

3. Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożec są opoką. Zazwyczaj zachowują dystans i są mało wylewne (rzadko potrafią kogoś przytulić i otrzeźć nasze łzy), lecz nie oznacza to, że są obojętni na nasze problemy. Dodają otuchy, można się im bez wahania zwierzyc i być pewnym, że pozostanie to między wami. Są również bardzo spokojne i opanowane, dlatego chętnie słuchamy ich mądrych i przemyślanych rad.

4. Baran

Osoby spod znaku Baran zazwyczaj bardzo wybuchowe, łatwo się denerwują i mają mało cierpliwości, lecz gdy jesteś w potrzebie, rzucą wszystko i dadzą z siebie wiele, żeby ci pomóc. Chętnie pomagają zarówno swojej rodzinie, jak i swoim przyjaciołom. Gdy masz problem, wysłuchają cię, pogłaszczą, przytulą i zapewnią, że masz w nich wsparcie. Bedą się również wielokrotnie upewaniać, że wszystko jest w porządku.

5. Lew

Osoby spod znaku Lew są takim typem człowieka, który jest gotowy walczyc z całym światem w twojej obronie kiedy ktoś z jego bliskich jest w potrzebie. Niebo ani ziemia nie są przeszkodą, kiedy chcą ci pomóc i Cie chronić. Są bardzo silni i stabilni, dlatego wiedzą, że muszą chornić słabszych. Skoczą za tobą w ogień i zrobia dla ciebie dosłownie wszystko.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl