Są ludzie, którzy nie potrafią współczuć innym. O takich osobach mówi się, że urodziły się z „twardym sercem”. Wielu uważa, że winne są temu gwiazdy, ponieważ ciała niebieskie wpływają na charakter człowieka. Rosyjski astrolog Siergiej Dobrodiejew nazwał najbardziej bezduszny znak zodiaku.

„Od dzieciństwa Koziorożce zadziwiają innych obojętnością. Wiele osób ma wrażenie, że przedstawiciele tego znaku od razu urodzili się jako dorośli. Z powodu takiego nie dziecięcego spojrzenia na życie wyrastają na bezduszne osobowości ”- wyjaśnił Siergiej Dobrodiejew.

Według astrologa życie osobiste Koziorożce postrzegają jako nowy projekt biznesowy. Zamiast serca mają kamień. Ich relacje opierają się na obopólnych korzyściach, gdzie na pierwszym miejscu są kwestie finansowe. Koziorożec jest pewien, że taki związek jest znacznie bardziej niezawodny niż jakaś sentymentalna słabość.

W przyjaźni ten zodiak przestrzega tej samej zasady. Nie wierzy w czyste i bezinteresowne intencje. Przedstawiciele tego znaku postrzegają każde przywiązanie jako słabość, która przeszkadza w produktywnej pracy.

Siergiej Dobrodiejew powiedział, że Koziorożce nie będą tracić czasu na emocje, ponieważ te siły można wykorzystać do pracy i osiągnięcia swoich celów.

Astrolog zaleca Koziorożcom słuchanie nie tylko rozumu, ale także nakazów serca. Nie musisz bać się swoich emocji i pragnień. Bliscy ludzie zawsze zrozumieją i wesprą.

Według astrologicznej prognozy najbardziej bezdusznym zodiakiem okazał się Koziorożec. Ale, jak wiecie, zawsze są wyjątki, ponieważ na charakter wpływają nie tylko gwiazdy, ale także otoczenie osoby. Dlatego wierzyć w horoskopy lub nie, jest sprawą osobistą.

Główne zdjęcie: google.com