Nie każdy lubi ujawniać swoje uczucia. Astrologowie opowiedzieli o tych, którym najtrudniej jest przyznać się swojej drugiej połówce w powadze ich zamiarów.

Niektórym ludziom czasami trudno jest opowiedzieć o swojej miłości. Będą czekać na pierwszy krok od partnera, a nawet pozostaną w przyjaznych stosunkach. Portal Femmie.ru publikuje Top-5 znaków zodiaku, których przedstawiciele, zdaniem astrologów, boją się powiedzieć „kocham cię”.

Baran

Zwykle są zbyt zajęci ważnymi rzeczami, aby myśleć o różnego rodzaju drobiazgach. Kariera, przyjaciele i rzadkie romantyczne randki - nie ma mowy o poważnej miłości. Po prostu nie pasuje do harmonogramu. A nawet jeśli Baran poczuje do kogoś rodzące się uczucia, będzie oszukiwać siebie do końca mówiąc: „Jesteśmy tylko przyjaciółmi”.

Bliźnięta

Przedstawiciele spod tego znaku stale unikają odpowiedzialności. Wyznanie miłości dla nich to utrata niezależności. Po odsłonięciu wszystkich kart będą musieli pozostać wierni jednej osobie, a nie jest to dla nich łatwe, bo Bliźnięta uwielbiają flirtować i poznawać ludzi. Będąc w stałym związku, uspokajają się, gdy druga połowa wyznaje im swoje uczucia. W odpowiedzi będą milczeć lub zamieniać wszystko w żart.

Panna

Z uporem tłumią głos serca, nieustannie poddając wszystko surowej analizie i dokonując wyboru na korzyść logiki i faktów. Dlatego przedstawiciele spod tego znaku tak poważnie podchodzą do słów „kocham cię”, że starają się w ogóle tego nie wymawiać. Nawet gdy ich umysły są przyćmione emocjami, starają się uwzględnić zbieżność charakterów i priorytetów, statusu społecznego i kręgu przyjaciół. Dopiero wtedy będzie można usłyszeć od nich te ważne słowa.

Strzelec

Miłość dla Strzelca to zbyt poważna sprawa. Zawsze pociąga ich coś nowego. Z tego powodu przedstawiciele spod tego znaku zodiaku wybierają niepoważne relacje. Wystarczy komuś powiedzieć „kocham cię”, a od razu przedstawiciel spod tego znaku poczuje się jak nudny domownik. Jeśli emocje dopadną samego Strzelca, to ten, kto się zakochał, spróbuje od nich uciec, dosłownie, udając się w podróż w poszukiwaniu przygód.

Koziorożec

Nie rzucają słów na wiatr, myślą bardzo racjonalnie. Koziorożce muszą w pełni zaufać osobie, aby poczuć do niej szczere emocje. Przedstawiciel spod tego znaku zodiaku będzie obserwował drugą połowę do ostatniego, nieustannie sprawdzał i dopiero wtedy zdecyduje, czy powinien się zakochać. Aby sobie poradzić z przedstawicielem spod tego znaku zodiaku, musisz być cierpliwy. Koziorożce naprawdę wiedzą jak kierować swoim sercem.

Główne zdjęcie: 5-tv.ru