Jaki anioł ma w opiece Twój znak zodiaku? Sprawdź, jak opiekuje się Tobą Twój astralny patron.

BARAN

Imię Twojego Patrona to Marchidiel.

To on pomaga Ci rozpoznać tych, którzy mają wobec Ciebie złe zamiary i intencje. Podpowiada, że powinnaś trochę odpocząć, przeanalizować parę spraw, a kiedy to zrobisz, wrócisz po brzegi wypełniona energią, nabierzesz nowych sił i świeżego spojrzenia.

BYK

Twoim aniołem jest Asmodel.

Pomoże on Ci odnaleźć w sobie wrażliwość, abyś mogła trwać przy kimś bliskim w trudnych chwilach, gdy potrzebuje on Twojej pomocy. Nie zapominaj o drobnych przyjemnościach dla najbliższych, mąż i dzieci docenią Cię i odwdzięczą się sprawiając Ci radość. Nie zapominaj, że życie składa się z codziennych, drobnych spraw.

BLIŹNIĘTA

Imię anioła to Ambriel

Zaufaj mu, a pomoże Ci rozróżnić dobro i zło, szanse i pokusy. Otrzymasz w darze ogromny optymizm, co znacznie ułatwi ci przetrwanie trudnych chwil. To właściwy czas na refleksję i podjedzie nowych wyzwań i decyzji. Bądź oparciem dla bliskich.

RAK

Twoim aniołem jest Muriel,

To czas, kiedy Twoja uwaga powinna skupić się na Tobie. Równie ważne co obowiązki są chwile wytchnienia, a Tobie szczególnie są one teraz potrzebne. Znajdź czas na własne potrzeby i pasje – poczytaj, obejrzyj dobry film. Dawno nie widziana osoba czeka na wiadomość, może powinnaś do niej zadzwonić?

LEW

Twój patron to Merchiel.

Będziesz odczuwała Anielskie wsparcie. Twoi bliscy i znajomi pytać Cię będą o rady, a ty zaskoczysz ich życiową mądrością. Tęsknotę za przygodą zapełnij marzeniami i wspomnieniami, oczywiście w granicach rozsądku. Pikanterii życiu może dodać nawet niewinny flirt, to świetna rozrywka, je li trzymamy się jasno określonych granic.

PANNA

Imię Anioła to Hamaliel

Jesteś teraz pod opieką Anioła i szczęśliwej gwiazdy. To dobry moment na podejmowanie decyzji, jej sukces jest wpisany w Twój los. Wykorzystaj też dobrą passę, aby poprawić stan swoich finansów. Pamiętaj, że szczęściu trzeba czasem pomóc.

WAGA

Imię Anioła to Uriel

Bliscy docenią twoją troskę i opiekę. Ty zaś poczujesz się ważna i doceniona. Przybędzie Ci obowiązków, zwiększy się zakres odpowiedzialności, lecz nie martw się, bo ze wszystkim sobie poradzisz. Mimo zmęczenia nie opuści Cię pewność siebie i dobry humor.

SKORPION

Twoim patronem jest Bardiel.

Twój anioł zatroszczy się o to, aby otaczali Cię tylko życzliwi ludzie, co pozwoli Ci z optymizmem patrzeć na świat. Nabierzesz pewności siebie i wiary w ludzkie dobro. Musisz jednak poświęcić więcej czasu samej sobie. Powinnaś też zadbać nieco o swoje zdrowie.

STRZELEC

Imię Twojego Patrona to Adnachiel.

Twój anioł wesprze Cię w trudnych dla Ciebie chwilach i doda odwagi. Rozmowy, których się obawiasz okażą się Twoim sukcesem. Jednak musisz zatroszczyć się o swój związek. Zadbaj o miłą atmosferę, szczerą rozmowę, okaż partnerowi więcej uczucia. Miłość trzeba pielęgnować.

KOZIOROŻEC

Imię Anioła to Haniel

Jeśli marzysz o zmianie stanowiska lub pracy, to teraz może być na to dobry moment. Taka zmiana może okazać się wielkim sukcesem. Miłej niespodzianki możesz oczekiwać od swojego partnera. Zadba on o to, aby odbudować Wasz związek i umocnić w nim miłość.

WODNIK

Imię patrona: Gabriel

Życie nieco zwolni swój szalony rytm, a Ty znajdziesz czas na realizację starych planów.. Może uda się Ci spełnić jakieś marzenie? Twój anioł będzie Cię teraz wspierał. To wspaniały moment na to, by zająć się jakąś porzuconą dawno pasją czy też odświeżyć starą znajomość. Ktoś doda Ci wiary w siebie jak i w drugiego człowieka.

RYBY

Imię Anioła: Zadkiel

Musisz pamiętać, że stres i przemęczenie źle wpływają na zdrowie. Daj sobie prawo do odpoczynku – może ciepła kąpiel relaksacyjna, ktoś bliski, lampka wina i muzyka wystarczą? Warto zadbać o odbudowanie Waszego związku. Twój anioł otoczy Was swoją opieką i będzie dbał o Wasze zdrowie i szczęście.