Mówią prawdę: dobro zawsze wraca. Mężczyzna zrobił dobry uczynek i dostał szansę na rozpoczęcie życia od nowa.

Przed Bożym Narodzeniem mieszkanka Los Angeles Evelyn Topper poszła do kawiarni kupić napój dla siebie i swojej wnuczki. Kobieta po zapłaceniu włożyła portfel do kieszeni, ale kiedy wróciła do domu, tam go nie było. Przeszła całą drogę do kawiarni, ale nie mogła go znaleźć.

W portfelu było wszystko: karty kredytowe, karty debetowe, karta ubezpieczenia zdrowotnego, dowód osobisty, gotówka... Evelyn była bardzo zdenerwowana - odzyskanie wszystkich danych zajęłoby miesiące.

foto: goodhouse.ru

Ale następnego dnia nadeszły dobre wieści. Evelyn odebrała telefon od bezdomnego Sean Curry. Powiedział, że znalazł jej portfel w śmietniku obok kawiarni. Nie było w nim gotówki, ale dokumenty i karty pozostały na swoim miejscu.

Według Seana jego przyjaciel zasugerował użycie kart kredytowych, ale mężczyzna nie chciał kraść cudzych pieniędzy i postanowił postąpić słusznie.

Evelyn była uradowana i nieustannie dziękowała Seanowi. To, co się stało, wywarło wrażenie na jej wnuczce Mikayli Gunar. Dziewczyna uznała, że ​​słowa wdzięczności za tak uczciwy czyn to za mało. Na szczęście Mikayla przygotowywała się do świętowania swoich 12 urodzin. Jej rodzina planowała zorganizować paradę samochodów na urodziny i poprosić gości o przekazanie dziewczynie pieniędzy zamiast prezentów. Mikayla chciała to wykorzystać do celów charytatywnych, ale nie mogła zdecydować, której fundacji pomóc.

foto: goodhouse.ru

Po incydencie z zagubionym portfelem wpadła na pomysł, aby przekazać te fundusze Seanowi, aby bezdomny mógł rozpocząć nowe życie. Aby zwiększyć kwotę, Mikayla zainicjowała dobrowolną zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem platformy crowdfundingowej GoFundMe.com. Dotychczas wspólnym wysiłkiem udało się zebrać dla Seana aż 55 tys. Dolarów.

foto: goodhouse.ru

Dowiedziawszy się o tym, Sean nie mógł powstrzymać łez. – „Nie wierzę w to, - powtarzał. - Jestem szczęściarzem! Nie potrafię nawet wyrazić tego słowami. Po prostu nie wiem, co powiedzieć. Ale jestem w 100 procentach szczęśliwy ”.

Mikayla ma nadzieję, że te pieniądze pomogą Seanowi stanąć na nogi. Nie żałuje, że dała mężczyźnie pieniądze, które otrzymała na urodziny. Wręcz przeciwnie, cieszy się, że potrafiła postąpić właściwie, dziękując osobie, która kiedyś też chciała zrobić dobry uczynek.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru