Ta dwójka odnalazła siebie nawzajem. W końcu oboje po prostu szaleją za sobą - i za psami.

Kanoa Jung i jej chłopak Simon spotykają się od siedmiu miesięcy – i było to niesamowicie szczęśliwe siedem miesięcy. Zakochanych łączy jedna pasja - psy. Dochodzi to do śmiesznych rzeczy. Na początku ich związku chłopak pokazywał swojej dziewczynie zdjęcia spotkanych przez niego psów. W końcu wydawali mu się bardzo urocze i był szczerze szczęśliwy z tych spotkań. Chciał, żeby jego ukochana też się rozweseliła.

Kanoa patrzyła na zdjęcia uroczych szczeniąt i dorosłych psów i była szczęśliwa wraz ze swoim ukochanym. Jej nastrój natychmiast szybował w górę, jak balon. Dziewczyna miała własnego psa - urocze białe stworzenie, ucieleśnienie wdzięku, mając białe umaszczenie - i ogromne, wzruszające oczy. Maleństwo nazywało się Ellie, a dziewczyna po prostu uwielbiała psiaka.

foto: google

Od pierwszego dnia Simon był tak samo przywiązany do Ellie, jak do jej właścicielki. Karmił psa, chodził z sunią na spacery i zawsze starał się ją zadowolić zabawką lub smakołykiem. W ciągu siedmiu miesięcy zaczął traktować ją jak swojego ukochanego psa. Ellie odpowiedziała mu miłością.

W siódmym miesiącu związku chłopak postanowił zrobić niespodziankę swojej dziewczynie, a ta niespodzianka była związana z ich ukochaną Ellie. Kanoa wspomniała kiedyś, że w poprzednim związku nigdy nie dostawała kwiatów. Dlatego Simon postanowił, że będzie ją rozpieszczał i ciągle kupował jej kwiaty. Ale tym razem postanowił przygotować coś wyjątkowego.

foto: google

Przyszedł do kwiaciarni z portretem Ellie w telefonie i poprosił o jak największą kreatywność. Następnego dnia prezent był gotowy: delikatny bukiet biało-różowych goździków z parą różowych róż po bokach. Wyglądał dokładnie jak mały biały piesek z kręconą sierścią. Wydawało się, że patrzy na właścicielkę z różowego klombu: jej oczy i nos były zrobione z czarnych guzików.

Kanoa nie mogła powstrzymać radości na widok prezentu, któremu towarzyszyła wzruszająca kartka: „Na myśl o tobie uśmiecham się, moja droga, bez względu na wszystko. Zawsze obok ciebie chcę być. Kocham Cię". Dziewczyna byłą bardzo szczęśliwa - bukiet wyglądał szczególnie uroczo obok Ellie, a pies też wydawał się zachwycony.

foto: google

Simon chciał pokazać, jak kocha Ellie i jak dba o jej właścicielkę – nie mniej niż o jej ukochanego psa. I na pewno mu się to udało.

Główne zdjęcie: google.com