Audrey Hepburn nie wymaga przedstawiania. Była nie tylko błyskotliwą aktorką, ale także osobą o wielkim sercu.

Słowa Audrey Hepburn, które powinna usłyszeć każda kobieta

1. Jeśli potrzebujesz pomocnej dłoni, wiedz: masz ją - swoją. Gdy będziesz starsza, zdasz sobie sprawę, że masz dwie ręce: jedną do pomocy sobie, a drugą do pomocy innym.

2. Aby Twoje usta były piękne - wypowiadaj tylko piękne słowa. Aby oczy były piękne, szukaj tylko dobra w ludziach. Dla szczupłej sylwetki - dziel się jedzeniem z głodnymi. Aby włosy były piękne - pozwól dziecku bawić się nimi każdego dnia. Aby zachować prostą postawę, wyobraź sobie, że nigdy nie będziesz sama.

3. Piękno kobiety nie polega na ubiorze, figurze ani fryzurze. Jest w blasku jej oczu. W końcu oczy są bramą do serca, w którym żyje miłość.

4. Przypomniałam sobie, że od dzieciństwa nie byłam nikomu potrzebna i przez całe życie wątpiłam, czy może być inaczej. Czekolada była moją jedyną miłością i nigdy mnie nie zdradziła.

5. Ludzie potrzebują więcej czułości, zachęty, przebaczenia. Nigdy nikogo nie odrzucaj.

6. Kocham ludzi, którzy mnie rozśmieszają. Naprawdę uważam, że śmiech jest tym, co kocham najbardziej. Leczy wiele chorób. Być może jest to najcenniejsza cecha człowieka.

7. Uważam, że szczęśliwe dziewczyny są najpiękniejsze. Uważam, że najlepszym sposobem na spalenie kalorii jest śmiech. Wierzę, że jutro będzie nowy dzień i ... wierzę w cuda. Jestem szczęśliwą kobietą.

8. Seksapil to coś, co jest ukryte w kobiecie. Seksapil jest wrodzony, a nie nabyty. Nie mogę się pochwalić wymiarami Sophii Loren czy Giny Lollobrigidy, ale seksapil to nie tylko rozmiar. Nie potrzebuję sypialni, żeby udowodnić swoją kobiecość. Mogę być seksowna, zbierając jabłka z jabłoni w deszczu.

Główne zdjęcie: kakao.im