Bez żadnego przygotowania, tuleje mogą stać się idealną tubą do przechowywania papieru lub zwiniętych kabli, skarpetek i innych przedmiotów. Można również przekształcić w uchwyt do smartfona, który wzmacnia dźwięk z głośników, lub pięknie zapakować mały prezent niespodziankę. Przekonał się o tym na własnej skórze kanał YouTube WeDOIT. Zebrali 10 najlepszych lifehacków dotyczących tuleje do papieru toaletowego.

Spodoba Ci się również pomysł zrobienia zabawek. To nie wymaga żadnych wymyślnych talentów projektowych ani umiejętności wykonywania ozdób, ale z pewnością podniesie Cię na duchu i pomoże udekorować dom lub mieszkanie na święta. Zobacz pozostałe prace z wykorzystaniem tuleje w tym filmiku:

Source: youtube.com

Istnieją też inne lifehacki z wykorzystaniem tuleje do papieru toaletowego. Można na przykład wykorzystać do wykonania pojemników na sadzonki. Tektura z czasem ulegnie rozkładowi, więc stanowi doskonałe miejsce dla sadzonek. Można nawet zrobić karmnik dla ptaków. Posmaruj tuleje masłem orzechowym lub czymś lepkim, a następnie obtocz w ziarnach. Pozostaje jeszcze tylko zawiesić karmnik na drzewie. Następny lifehack dotyczący tuleje jest przeznaczony dla miłośników robótek ręcznych. Pozostałe tuleje można owinąć resztkami włóczki. Dzięki temu włóczka nie będzie się plątać.

Jest też lifehack dotyczący tuleje: można w nich przechowywać szaliki i chusteczki do nosa. Zwiń akcesorium i umieść w środku. Dla wygody wszystkie tuleje można ułożyć w jednej szufladzie. Również można zrobić zabawkę dla kota. W tym celu należy zrobić kilka otworów, np. pięć, i włożyć do nich kolorowe piórka, sznurek lub coś innego, co przyciągnie uwagę kota. Można powiesić na klamce drzwi lub okna.

Główne zdjęcie: google.com