Lustro jest nieodłącznym elementem każdego wnętrza. Jest obecne w każdym domu, a ludzie umieszczają go tam, gdzie będzie im komfortowo z niego korzystać.

Takie podejście jest rozsądne, słuszne. Jednak nie należy tracić czujności i lepiej ostrożnie traktować ten przedmiot.

Rzecz w tym, że lustro ma magiczne właściwości. Z tego powodu ważne jest, aby przestrzegać niektórych związanych z nim omenów, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Nie patrzeć w lustro podczas choroby

Jeśli człowiek cierpi na jakąś dolegliwość, jeśli zachorował, musi trzymać się z dala od luster, w ogóle nie patrzeć na nie.

Tego rodzaju przedmioty mogą odebrać siłę i energię potrzebną do walki z chorobą. Szczególnie niebezpieczne jest odwracanie się plecami do lustra w czasie choroby.

Nie należy używać luster, które są uszkodzone

Jeśli powierzchnia lustra jest pęknięta, nie wolno się w nim przeglądać. Lustro należy wyrzucić, ale przed tym zawinąć w ciemną tkaninę.

Jest to szczególnie ważne, gdy lustro pękło w rękach. W przeciwnym razie przez 7 lat będą za Tobą podążać same nieszczęścia.

Nie patrzeć w lustro wraz z dzieckiem

Tej zasady należy przestrzegać do ukończenia przez dziecko pierwszego roku życia. W przeciwnym razie dziecko straci siły i nie będzie mogło się prawidłowo rozwijać.

Do tego może stracić szczęście, gdy będzie widział swoje odbicie w lustrze będąc jeszcze dzieckiem.

Nie należy przekazywać lustra w formie dziedziczenia

Lustro przyjmuje ogromną ilość energii, zbiera wszystkie informacje. Nie jest pewne czy lustro wchłonęło tylko pozytywną energię znajdując się w cudzym domu.

Z tego powodu nie powinno się przekazywać lustra w formie dziedziczenia, które ma wiele lat, aby nie zatruwać życia innej osoby. Lustro można podarować w prezencie tylko wtedy, gdy jest całkowicie nowe.

Wszystkie te omeny warto przestrzegać. Wtedy korzystanie z lustra nie będzie miało żadnych negatywnych skutków.

Główne zdjęcie: google.com