To takie wzruszające.

Wszyscy uwielbiają podróżować, a niektórzy czynią z podróżowania sens swojego życia. Jak nasi bohaterowie, małżeństwo Kate i Chad. Po ślubie nowożeńcy kupili przyczepę, pomalowali ją na jaskrawy kolor i wyruszyli w długą podróż. Para zawsze śpi w przyczepie. Uważają, że spanie na łonie natury jest o wiele lepsze niż w różnego rodzaju motelach. Mają też okazję zobaczyć o wiele więcej jeśli chodzi o piękno przyrody.

Potem para znudziła się podróżowaniem we dwójkę, dlatego postanowiła kupić kudłatego zwierzaka, spaniela o imieniu Maggie. Wtedy podróżowanie stało się jeszcze bardziej zabawne i przyjemne. Odwiedzili Arizonę, góry i inne wspaniałe miejsca.

foto: mimimetr.me

Po pewnym czasie Kate i Chad postanowili kupić kolejne zwierzę, ale nie takie zwyczajne. Pojawiła się koza o imieniu Frankie. Para nie bała się zabrać kozy ze sobą w podróż.

foto: mimimetr.me

Podczas swojej pierwszej podróży zwierzę udowodniło, że jest prawdziwym podróżnikiem i wspaniałym towarzyszem dla Maggie. Zwierzęta szybko się zaprzyjaźniły i zaczęły chodzić wszędzie tylko we dwójkę. Jeśli Maggie idzie pływać w jeziorze, koza również idzie za swoją przyjaciółką, żeby dobrze się bawić. Frankie nauczył pieska wspinać się po górach i stromych zboczach.

foto: mimimetr.me

Ta zabawna rodzina podróżuje przez cały rok i nie boi się kiepskiej pogody. Dobrze się czują razem zarówno podczas upału, jak i podczas ulewnego deszczu. Zwierzęta podróżowały ze swoimi właścicielami do wielu niezwykłych miejsc i widziały niesamowite piękno, które udało im się uwiecznić na zdjęciach.

foto: mimimetr.me

Niestety, Maggie odeszła w zeszłym roku, ale koza nadal uwielbia podróże i w każdej chwili jest gotowa podjąć się nowej wyprawy.

Główne zdjęcie: mimimetr.me