To się zdarza!

Poznaj Gavela, szczeniaka owczarka niemieckiego, który przeszedł wszystkie niezbędne szkolenia, aby wstąpić w szeregi psów służbowych policji z Queensland w Australii. Pies został jednak zwolniony ze służby, ponieważ uznano go za zbyt przyjaznego. Tak, to też się zdarza! Gavel był jednym z najlepszych spośród 40 psów, które rozpoczęły specjalne szkolenie, ale zawiódł go jego dobry charakter.

Na szczęście pracownicy Government House tak bardzo go polubili, że stworzyli dla niego nowe stanowisko. Ze wszystkimi oznaczeniami, które również zostały zaprojektowane specjalnie dla Gavela. Obecnie do jego obowiązków należy witanie gości w Government House oraz udział w przyjęciach i oficjalnych uroczystościach z udziałem gubernatora Queensland. Co za kariera!

Poznaj Gavela, szczeniaka, który przeszedł wszystkie niezbędne szkolenia, aby dołączyć do grupy psów policyjnych z Queensland w Australii.

foto: storyfox.ru

Pies został jednak zwolniony ze służby, ponieważ uznano go za zbyt przyjaznego

foto: storyfox.ru

Gavel był jednym z najlepszych spośród 40 psów, które rozpoczęły specjalne szkolenie, ale zawiódł go jego dobry charakter

foto: storyfox.ru

Na szczęście pracownicy Government House tak bardzo go polubili, że stworzyli dla niego nowe stanowisko!

foto: storyfox.ru

Ze wszystkimi oznaczeniami, które również zostały zaprojektowane specjalnie dla Gavela

foto: storyfox.ru

Obecnie do jego obowiązków należy witanie gości w Government House oraz udział w przyjęciach i oficjalnych uroczystościach z udziałem gubernatora Queensland

foto: storyfox.ru

Teraz jest ulubieńcem wszystkich!

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru