Wygląda na to, że najbardziej oczekiwany ślub gwiazd odbędzie się w najbliższej przyszłości

Jennifer Lopez wywołała lawinę nowych plotek o zaręczynach. Tym razem jednak sprawa wydaje się być poważna. Gdy wraz z córką Emmą robiła zakupy w sklepie meblowym w Kalifornii, fotografowie zauważyli na palcu serdecznym piosenkarki i aktorki pierścionek zaręczynowy z ogromnym brylantem! Biorąc pod uwagę to, że kilka miesięcy wcześniej Ben został zauważony w sklepie jubilerskim... wszystko się zgadza.

foto: elle.ru

Co więcej, domysły te potwierdza ostatnie wyznanie Jennifer. Podczas wielkiej premiery swojego nowego filmu „Wyjdź za mnie” wielokrotnie opowiadała dziennikarzom o tym, że jej miłość do Bena Afflecka wybuchła z ogromną siłą. Nawet na premierę swojego filmu romantycznego wybrała suknię ślubną, a nagrodzony Oscarem reżyser i aktor nie mógł oderwać wzroku od swojej ukochanej na czerwonym dywanie i czule ją pocałował. Czekamy na ekskluzywne szczegóły - w którym momencie Ben ukląkł na jedno kolano.

foto: elle.ru

Przypomnijmy, że Lopez i Affleck już raz prawie poszli do ołtarza - było to 20 lat temu, kiedy para była po raz pierwszy zaręczona. Jednak pod presją mediów zakończyli swój związek w 2004 r. - para nie mogła poradzić sobie z rosnącą uwagą ze strony publiczności. Wydaje się, że teraz, wraz z rozwojem mediów społecznościowych, zainteresowanie wzrosło stokrotnie. Jesteśmy jednak pewni, że tym razem miłość zwycięży i zobaczymy Jennifer Lopez w prawdziwej ślubnej stylizacji.

Główne zdjęcie: elle.ru