Gwiazda filmowa i jej mąż są wszędzie razem

Jennifer Lawrence, Cooke Maroney i jego rodzice z wnukiem

foto: instyle.ru

Aktorka Jennifer Lawrence, która ma 31 lat, i jej mąż, handlarz dziełami sztuki Cooke Maroney, który ma 37 lat, po raz pierwszy zostali zauważeni podczas spaceru z noworodkiem. Gwiazda filmowa została mamą 23 lutego, ale para nadal utrzymuje w tajemnicy imię i płeć swojego dziecka.

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney

foto: instyle.ru

Jennifer, Cooke i jego rodzice zostali zauważeni przez reporterów, spacerując z wózkiem po parku. Gwiazda filmów „Igrzyska śmierci” wyglądała bardzo uroczo w białym stroju: pluszowej bluzie z kapturem, T-shircie, szerokich spodniach i butach Nike Air Max95. Całość uzupełniały modne w tym sezonie czarne, owalne okulary przeciwsłoneczne. Świeżo upieczony ojciec również postawił na luźny styl, zakładając spodnie dresowe, lazurową bluzę i szare buty Saucony.

Jennifer Lawrence, Cooke Maroney i jego rodzice z wnukiem

foto: instyle.ru

Przypomnijmy, że para zaczęła spotykać się latem 2018 roku, a pobrała się 19 października 2019 roku organizując wesele w hotelu Belcourt of Newport w Rhode Island. Jennifer Lawrence ukrywała przez dłuższy czas, że spodziewa się dziecka, choć plotki o jej zbliżającym się macierzyństwie pojawiły się latem ubiegłego roku. We wrześniu oficjalnie potwierdziła ciążę, pojawiając się z zaokrąglonym brzuchem na premierze filmu „Nie patrz w górę”.

Główne zdjęcie: instyle.ru