Towarzyski rudy kot macha do każdej osoby, która przychodzi do schroniska. Bardzo pragnie znaleźć kochającego właściciela. Kot ma dwa lata. Ma na imię Malham. To już drugi raz, kiedy kot trafił do schroniska.

Po raz pierwszy Malham trafił do schroniska w czerwcu. Trafił tam po tym, jak został porzucony przez swojego właściciela. Znaleziono mu nowego właściciela, ale wkrótce wrócił do schroniska, bo nie odpowiadał nowej rodzinie.

Malham jest bardzo energicznym i chętnym do zabawy kotem. Ma bardzo buntowniczy charakter i jest bardzo wesoły.

Pracownicy schroniska dali mu mnóstwo zabawek, żeby się nie nudził, czekając na nowego właściciela. Teraz Malham ma wiele rzeczy, którymi może się zająć. Kot ma duży karton z różnego rodzaju zabawkami, począwszy od zabawkowych zwierząt, a skończywszy na labiryntach i wieżach.

foto: google

Kiedy pracownicy przechodzą obok szklanych drzwi, gdzie siedzi Malham, kot zaczyna machać łapą, jakby chciał powiedzieć: „chodź, pobawimy się”. Malham uwielbia kontakt z ludźmi i zabawę pomiędzy snem a odpoczynkiem. Malham nie boi się ludzi, wręcz lgnie do nich całym sercem.

Pracownicy schroniska usilnie starają się znaleźć dla kota dobrego właściciela. Malham będzie bardzo szczęśliwy.

foto: google

Teraz ten uroczy i towarzyski kot spędza cały swój wolny czas bawiąc się zabawkami. Mamy nadzieję, że wkrótce znajdzie kochającą osobę, z którą będzie mógł się bawić i być szczęśliwym.

Główne zdjęcie: domuspexa.ru