Kolejna próba uczynienia Kate Middleton podobną do księżnej Walii zakończyła się niepowodzeniem. Pragniemy wytłumaczyć, dlaczego fani krytykują nowy styl księżnej Cambridge i martwią się o jej zbyt szczupłą sylwetkę

Jak wiadomo, gdy książę Karol zostanie królem, Kate Middleton otrzyma tytuł księżnej Walii. Brytyjska publiczność zwróciła uwagę na podejmowane przez stylistów próby „odświeżenia” znanego wizerunku księżnej Cambridge, ale jak dotąd, poza krytyką i zaskoczeniem, nie spotkały się one z entuzjastycznym odzewem.

4 maja Kate Middleton pojawiła się na wydarzeniu z okazji wręczenia Nagrody Królowej Elżbiety II dla Brytyjskiego Wzornictwa. 40-letnia księżna wybrała na tę okazję suknię Edeline Lee w odcieniu jadeitu, która kosztowała 785 funtów.

foto: elle.ru

Kontrowersyjna kreacja wzbudziła wiele pytań: z powodu zbyt obcisłej sukienki podkreślono brak talii. Mimo paska, wygląd był niezbyt atrakcyjny. Użytkownicy Internetu skrytykowali jednak nie tylko strój, ale także szczupłość księżnej: według subskrybentów księżna bardzo schudła i przestała wyglądać zdrowo.

Jeśli chodzi o fryzurę, Kate najwyraźniej po raz kolejny postanowiła „skopiować” Meghan Markle. Kultowa fryzura z kosmykami założonymi za uszy przypominała bardziej hollywoodzki styl glamour niż tradycyjną fryzurę księżnej.

foto: elle.ru

foto: elle.ru

foto: elle.ru

Główne zdjęcie: elle.ru