Mocno utkwił w tej żelaznej konstrukcji.

Pewnego dnia kierowca jadący po drodze, a także pasażerowie siedzący w przedziale pasażerskim, zobaczyli duże rury. Było naprawdę gorąco. Ziemia była sucha i bardzo gorąca. Gdzieniegdzie trawa była zielona. Jakby udowodniając, że istnienie w takim upale wcale nie jest łatwe. I tu, pod palącym słońcem, wśród tych rur ludzie zobaczyli szczeniaka...

Był brudny, przestraszony. Było jasne, że wcale mu się tu nie podobało. Pies jednak nie mógł wyjść. Kierowca czuł, że pies potrzebuje pomocy. Zatrzymał samochód i podszedł, aby dowiedzieć się, co się stało.

Ale widząc ludzi, pies ukrył się między rurami. Jakby powiedział, że ​​nie zamierza się komunikować.

foto: storyfox.ru

A nieznajomi nie chcieli go zostawić. Chcieli pomóc szczeniakowi. Podchodząc bliżej, zobaczyli, że między rurami rozciągnięty jest żelazny łańcuch. Jeden koniec utknął. Główna część owinięta wokół szyi psa. Wszystko stało się jasne. Szczeniak jest w pułapce. Łańcuch go trzymał, nie puszczał. Po prostu mocno utkwił w tej żelaznej konstrukcji.

foto: storyfox.ru

Ludzie ucieszyli się, gdy zdali sobie sprawę, że na czas znaleźli nieszczęsnego psa. W przeciwnym razie jego los byłby smutny. Teraz mogli go uratować!

Pasażerowie wyciągnęli łańcuch z rury. Zaczęli ciągnąć szczeniaka do siebie, żeby go zabrać. Alenie chciał wychodzić. Był bardzo przestraszony! Przerażali go obcy. Nie chciał z nimi iść.

foto: storyfox.ru

Wtedy ekipa wyjęła rękawiczki. Zaczęla działać aktywniej, aby wyciągnąć dziecko. Wkrótce szczeniak był wolny.

foto: storyfox.ru

W świetle słońca wszyscy zobaczyli, jaki był brudny. Kolor jego siersci był nie widoczny. Wygłądał jak kawałęk rdzy. Ale to nic! Ale najważniejsze, szczeniak został uratowany. I nietrudno brud zmyć.

Jeśli pies znajduje się w trudnej sytuacji, to niespodziewane pojawienie się ludzi można uznać za cud. W końcu to siły z góry zsyłają zbawienie żywej istocie!

foto: storyfox.ru

Więc w tej sytuacji ze szczeniakiem, jego anioł stróż pomógł biednemu przetrwać. Teraz jest zdrowy i szczęśliwy.

Pozostaje mieć nadzieję, że znajdzie się dla niego dobry dom.

Główne zdjęcie: soryfox.ru