Nowe zdjęcie Davida Beckhama z córką wywołało dużo emocji w Internecie. Użytkownicy byli rozczarowani zdjęciem 11-letniej Harper Beckham. Najwyraźniej dziewczynka ma o wiele mniejszą obsesję na punkcie swojego wyglądu niż jej sławni rodzice.

Nowe zdjęcia Davida Beckhama i jego córki

foto: laykni.com

foto: laykni.com

David Beckham wraz z córką odwiedził niedawno teatr Teatro La Fenice w Wenecji. Gwiazda futbolu stawia na klasykę, dlatego David założył piękny czarny garnitur. Stylowe okulary przeciwsłoneczne dopełniły elegancki wygląd. David wyglądał pięknie, jak zawsze.

Harper Beckham nie przestrzegała jednak sztywnych zasad i zdecydowała się założyć trampki do długiej sukni wieczorowej. Oczywiście nie znalazło to uznania wśród wielu użytkowników Internetu. Nie należy jednak zapominać, że dziewczynka ma dopiero 11 lat. Dlatego nie do końca właściwe jest stwierdzenie, że musiała przyjść w butach na obcasie.

foto: laykni.com

Jednak negatywnie nastawieni komentatorzy nie przestawali krytykować. Suknia Harper Beckham również nie przypadła do gustu wielu osobom. Nie jest to jednak coś taniego. Zachodni dziennikarze błyskawicznie dowiedzieli się, że sukienka córki Victorii i Davida Beckhama kosztowała 2 tys. dolarów. Wielu jednak nadal porównuje ją do starodawnej zasłony.

foto: laykni.com

Oczywiście poruszono też kwestię wyglądu 11-letniej dziewczynki. Jak zwykle, niektórzy zaczęli mówić, że ma już nadwagę i że należy jak najszybciej coś z tym zrobić. Będąc córką takich rodziców, Harper po prostu musi dbać o swój wygląd.

Fajnie, że rodzice nie narzucają swoich standardów piękna!”.

Na szczęście nie wszyscy komentatorzy byli tak złośliwi. Harper Beckham otrzymała dużo wsparcia:

„Najważniejsze jest, aby dziecko było szczęśliwe! Szybko schudnie!”, „Dobra dziewczynka!”, „Nie rozumiem, dlaczego próbujecie znaleźć w niej wady. To nie sprawia, że jesteście ładniejsze”, „Harper ubrała się tak, jak uważała, że powinna”, „To wspaniale, że rodzice nie narzucają swoich standardów piękna”, „Nie rozumiem dorosłych, którzy krytykują dzieci. Chciałbym cię spotkać w wieku 11 lat”.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Nowe zdjęcia Davida Beckhama wywołały oburzenie wśród niektórych użytkowników. Krytykę tę jednak bardzo trudno nazwać obiektywną. Mimo to nie można uznać wyjścia Harper Beckham za porażkę. Widać jednak, że chciała wyglądać godnie i udało jej się osiągnąć dobry rezultat.

Główne zdjęcie: laykni.com