Każdy stara się, aby jego dom był przytulny i piękny. W tym celu regularnie sprząta, wszędzie odkurza i myje podłogi. Nie zapomina przy tym o elementach dekoracyjnych: kupuje figurki, kwiaty, wiesza na oknach piękne firanki. Prawie wszyscy ludzie wolą dekorować ściany obrazami.

W tym drugim przypadku nie ma nic złego. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie dzieła sztuki można zawiesić w domu. Obrazy nie powinny przedstawiać pewnych przedmiotów. Które z nich? Można wymienić kilka z nich.

Suszone rośliny

Nie zaleca się trzymania ich w domu ani umieszczania w wazonach. Nie powinny być również umieszczane na zdjęciach czy obrazach.

Chodzi o to, że suszone kwiaty niosą ze sobą martwą energię. Obrazy z nimi pogarszają samopoczucie osób mieszkających w domu, pozbawiają je energii.

Stłuczone naczynia

Nie należy trzymać w domu, aby nie przyciągać problemów i kłopotów. Nie należy kupować obrazków z namalowanymi na nich takimi przedmiotami.

Będą one tylko przyciągać kłopoty i problemy do domu, z którymi czasami bardzo trudno sobie poradzić.

Ubóstwo

Jeśli ktoś nie chce sprowadzić na swoje życie ubóstwa, powinien unikać wszystkiego, co je przypomina.

Obrazy przedstawiające biednych ludzi, zniszczone domy i zniszczone ubrania symbolizują ubóstwo. Jeśli ktoś nie chce stracić bogactwa i dobrobytu, nie powinien umieszczać takich obrazów na ścianach swojego domu.

Ruiny

Nie zawieszaj w swoim domu obrazów przedstawiających ruiny, zniszczenia. Przyciągają one choroby i niepowodzenia miłosne do życia danej osoby. Osoba taka może przekonać się jak to jest mieć problemy finansowe lub znaleźć się w potrzebie.

Nałogi

Obrazy przedstawiające alkoholików i narkomanów zdecydowanie nie powinny być umieszczane na ścianach. W przeciwnym razie człowiek zacznie borykać się z kłopotami i problemami i nie będzie w stanie oprzeć się pokusom.

Stojąca woda

Można stworzyć iluzję, że takie obrazy mogą przynieść ukojenie duszy i życiu człowieka.

W rzeczywistości jednak ich obecność na ścianach sprawia, że życie człowieka staje się niestabilne, pełne niespodzianek, które nie zawsze będą przyjemne.

Nieznane napisy

Jeśli nie wiesz, co oznacza napis na obrazie, nie umieszczaj go na swojej ścianie. W przeciwnym razie złe samopoczucie i problemy zdrowotne staną się stałymi towarzyszami.

W domu można powiesić inne obrazy. Nie przyciągną one niczego złego do życia mieszkańców, nie zaszkodzą im w interesach i nie zepsują nikomu dobrego samopoczucia.

Główne zdjęcie: google.com